Vyrazte v sobotu na nejzábavnější kilometrový běh v Česku! PDF Tisk Email
Středa, 20 Červen 2018 21:09

alt

V sobotu 23. června proběhne ve Vodním světě Aquapalace Praha v Čestlicích netradiční závod Aquapalace Run se Skupinou ČEZ, do něhož se mohou s radostí zapojit i ti, kteří běhu příliš neholdují. Cílem závodu je zažít maximální porci zábavy s celou rodinou.

 

Neotřelý závod nabídne trať dlouhou 1 kilometr, kde čeká celkem 10 originálních překážek ve vodním stylu. Těšit se můžete na 30 metrů dlouhou skluzavku, vodní bazének nebo překonání bohaté pěny. Běh je určen pro všechny věkové kategorie, takže si den plný legrace můžete vychutnat i s vašimi ratolestmi. Sebe nebo klidně rodinu můžete navíc obléci do veselých kostýmů. Nejoriginálnější kousky budou vyhlášeny a odměněny lákavými cenami. „Nápad uspořádat bláznivý běžecký závod v aquaparku slavil vloni velký úspěch, a proto se z něj stala moc pěkná tradice. I letos čeká na závodníky každého věku hromadná rozcvička a hod vodními bombami, ale hlavně zdolání 10 originálních překážek,“říká Dominika Longauerová, event manažerka Aquapalace Praha.

alt

Registrace je možná již od 10:00, hlavní běh startuje v 13:00. Bohatý program, kterým vás bude provázet herec a moderátor Milan Peroutka, bude plný zábavy a adrenalinu po celý den. Dále se můžete těšit na taneční představení AQUAdancers, tombolu a mnoho dalšího pro děti i dospělé.

alt

Informace o startovném:

Dítě do 100 cm                                              100 Kč

Dítě od 100 do 150 cm                                  200 Kč

Jednotlivec od 150 cm                                  350 Kč

Student do 26 let po předložení průkazu       300 Kč

Rodina (2 dospělí + 2 děti)                            800 Kč

alt

Každý závodník v rámci startovného obdrží: startovní číslo, náramek Aquapalace Run, vodní bombu, ručník Aquapalace Run a dárky od partnerů akce.

Aktualizováno Sobota, 23 Červen 2018 21:18
 

Reklama

Banner