Svítí, svítí slunce nad hlavou… a Relax představuje novou kolekci slunečních brýlí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Čtvrtek, 04 Duben 2019 11:24

relaxbryle 2

Ostré jarní sluníčko láká nasadit si „růžové“ brýle. Česká značka Relax tohle přání může bezezbytku splnit, protože v nové kolekci, kterou právě představuje, je růžových modelů několik. Letošní kolekci dominují na čočkách i rámech jemné světlé tóny především modré, růžové a béžové barvy. Nechybí oblíbené gradientní čočky, někdy ploché, někdy osazené v modelech, kde byste je opravdu nečekali. Nová kolekce Relax je plná překvapení!

 

Dámy mohou být opravdové kočky, protože hitem letošního léta jsou brýle s kočičími tvary. Model NICOLLET dodá každé majitelce rafinované přitažlivosti. Barevné obroučky, jemné a decentní zdobení oživí každý tvar brýlí. Potvrzuje to například model MADURA. Kombinace plastu a kovu nechá vyniknout eleganci v modelu THANET.

relaxbryle2 2

Tvar pilotek 100 x jinak se předvádí v unisexové kolekci. U tohoto typu je současným trendem plochá horní hrana, od toho jejich název „flats“, kdy brýle jsou plošší a dělají obličej výraznější (model NORDEROOG). Ploché zrcadlové čočky si oblíbilo mnoho zákazníků, a proto se objevují v nových barvách i v letošních modelech (model RENELL a RAKINO).

relaxbryle3 2

Pánské kolekci dominují polarizační brýle. Čočky s touto úpravou zabraňují nepříjemným odleskům, a proto je preferují hlavně řidiči (model ANATAHAN). V letošní nabídce opět nechybí XL velikosti pro široké obličeje (model WARD). Za zmínku určitě stojí, že značka začala používat k výrobě některých rámů materiál CX Eco, který je ekologicky 100% rozložitelný a recyklovatelný. Přitom je stejně lehký a odolný jako jiné materiály (model WARD).

relaxbryle4 2

Rodiče pořizují dětem sluneční brýle hlavně jako ochranu zraku při různých sportovních a volnočasových aktivitách. Brýle Relax jsou proto vyrobeny z odolného, ale přitom lehkého materiálu s čočkami, které leccos vydrží (např. model DISSEI a KLIPPA). Pokračujícím trendem v dětské kolekci jsou ikonické pilotky, po kterých touží snad každá malá slečna (model DECATUR).

relaxsport 2

U sportovních brýlí se nejčastěji soustředíme na jejich praktickou funkčnost, která je daná kvalitním zpracováním s použitím těch nejlepších materiálů. Brýle sedí jako přibité díky nastavitelnému nosníku nebo tříbodovému antislip systému (model PAVELL). Nově jsou některé modely osazeny oblíbenými polarizačními čočkami (model HELLIAR).

relaxbryle6 2
Novinkou v segmentu optických rámů, které se prodávají v síti očních optik, jsou magnetické sluneční klipy. Ty se jednoduše nacvaknou k dioptrickým brýlím. Praktické a elegantní řešení pro slunečné dny.

www.relaxworld.cz

Aktualizováno Sobota, 06 Duben 2019 22:14
 

Reklama

Banner