Sladká oslava Mezinárodního dne žen PDF Tisk Email
Středa, 03 Březen 2021 09:18

alt

Po celém světě je 8. březen již více než 100 let dnem, který oslavuje ženy a dívky. Stejné poselství pak v sobě nese i symbolika #girlpower a #zenysobe. Speciálními zákusky z limitované edice od francouzského pekařství PAUL potěšíte nejen v tento den každou ženu, která je pro Vás důležitá. Sladkou odměnu si zaslouží všechny ženy, které pomáhají zvládat současnou náročnou situaci – od maminek a babiček až po lékařky a zdravotní sestry.

Limitovaná edice dezertů má dva společné jmenovatele – lahodnou chuť a růžovou barvu, která symbolizuje ženskost ve všech jejích podobách. Své blízké můžete podarovat třeba jahodovým nebo malinovým dortíkem s lahodným krémem, nebo si dát společně kávu a k ní srdce z křehkého lineckého těsta, ozdobené spoustou malin – skvělá kombinace! A co teprve neodolatelný Eclair s jemným krémem z mascarpone a pravé šlehačky s růžovým fondánem a křupavými kousky mrazem sušených jahod…

alt

Máte ve svém okolí ženu či dívku, která pozitivně ovlivnila váš život a které si vážíte? Poděkujte a oslaďte jí den úžasnými dezerty, které speciálně pro tuto příležitost připravili francouzští mistři cukráři z pekařství PAUL. Její radost pak můžete zachytit fotografií či videem a společně s hashtagy #girlpower a #paul_czech_republic sdílet na sociálních sítích. Na Instagramu navíc můžete vyhrát i poukázku na dobroty z Pekařství PAUL – stačí, když se stanete followerem pekařství PAUL na instagramu, fotku označíte uvedenými hashtagy a získáte pro ni nejvíce hlasů.

Soutěžit a ochutnávat sladké speciality můžete od 4. do 8. března 2021.

Vzhledem k vládním opatřením jsou některé pobočky uzavřeny – aktuální informace najdete na www.paul-cz.com

E-shop je v provozu bez omezení:

E-shop.paul-cz.com

Aktualizováno Sobota, 06 Březen 2021 11:09
 

Reklama

Banner