Velikonoční nadílka: sušenky se zeleným ječmenem od Biopekárny Zemanka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Únor 2021 20:54

alt

Příroda se pomalu probouzí a po dlouhé zimě hraje znovu barvami. To znamená jediné – svátky jara už klepou na dveře. Proto neváhejte a pusťte si svěží vítr a jaro i k sobě na stůl, a to v podobě limitované velikonoční edice se zeleným ječmenem od Biopekárny Zemanka. Ty díky své netradiční zelené barvě rozhodně zaujmou nejen děti, ale také dospělé. Kromě toho můžete své chuťové buňky uspokojit i bio sušenkami s tematickými tvary zvířátek, které jsou pro oslavu Velikonoc jako stvořené.

 

alt

Barvení vajíček a pletení pomlázky se řadí mezi klasické české zvyky. Proč si ale letos o velikonočním víkendu neulehčit práci a přípravu sladkého pohoštění přenechat jiným? Jako domácí chutná to od Biopekárny Zemanka, která nachystala speciální nadílku v podobě Velikonočních bio sušenek, upečených z kvalitních surovin s příměsí zeleného ječmene. Ten působí jako dokonalé přírodní barvivo, proto jsou to sušenky doslova „s přídavkem jara“ a rozzáří každý stůl svojí krásnou zelenou barvou. Navíc se nemusíte bát je nabídnout ani veganům, neobsahují totiž žádné živočišné suroviny. Radost udělají také všem, kteří se kvůli dietním omezením vyhýbají mléku a vejcím.

alt

A pokud nemáte chuť letos experimentovat, Zemanka má v nabídce samozřejmě i klasiku, která nikdy nezklame. K jaru neodmyslitelně patří zvířátka a poskládat si tak můžete rovnou celou farmu. Pochutnáte si na nich hned v několika verzích. Pro milovníky kakaa jsou tu Špaldová bio zvířátka kakaová, bez kakaa pak Špaldová bio zvířátka. Tím nabídka ale nekončí, s příměsí ovoce vás potěší Špaldová malinová bio zvířátka a také Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou. Všechny tyto druhy jsou přímo určené i pro děti, pečené jsou výhradně z bio špaldové mouky a slazené jen přírodními sladidly. Nyní navíc ve velikonoční nadílce k dostání během března na e-shopu Zemanky a také u vybraných prodejců s 10% slevou.

Více na www.biopekarnazemanka.cz

 

Aktualizováno Pátek, 26 Únor 2021 09:20
 

Reklama

Banner