Miss České republiky v cílové rovince. V sobotu osm dívek postupuje do superfinále PDF Tisk Email
Pátek, 19 Únor 2021 20:04

finalistkymiss

Finále ročníku 2020 národní soutěže krásy se posunulo až do února 2021 a v důsledku pandemie Covid-19 bude snížen počet finalistek ještě před samotným finálovým večerem. V sobotu 20. února dojde v přímém přenosu k vyřazování, které ponechá v soutěži pouze osm nejkrásnějších dívek republiky.

finalistkymiss

Přestože pandemie Covid-19 ovlivnila celý průběh soutěže, organizátorům tradiční Miss se daří neotřelými způsoby bojovat s nepřízní osudu. Reálná návštěvnost šestnácti letních akcí Miss se snížila na polovinu. Naproti tomu velký nárůst zájmu soutěž zaznamenala na sociálních sítích, kde sledovanost přímých přenosů narostla sedminásobně.

Přípravy na podzimní finále na konci roku přerušil lockdown. Finálový večer se přesunul nejdříve na prosinec a nakonec až do roku 2021. Pro zvýšení bezpečnosti celého týmu nyní organizátoři představily nový plán, a to snížení počtu soutěžících dívek. Z dvanácti finalistek se tak v superfinále představí pouze osm dívek, které se spolu utkají o tři hlavní a tři doprovodné tituly tradiční Miss České republiky.

Z původního počtu dvanácti dívek bílé armády, jak se dívkám v tradičním bílém oblečení říká, je již nyní pouze deset finalistek. Vyřazení další dvojice diváci mohou sledovat v přímém přenosu na Facebooku Miss České republiky a Facebooku rádia Frekvence 1 a Evropy 2 v sobotu 20. února odpoledne. Diváci budou moci reagovat v dramatickém přímém přenosu a na poslední chvíli se ještě pokusit změnit rozhodnutí poroty.

„Jsem hrdá na všech dvanáct finalistek hlavně proto, jak se zapojily do charitativních projektů. Pro projekt Počítače dětem rozvážely počítače, které před tím dokázaly získat od dárců na sociálních sítích. O to hůře se mi bude loučit s některými z nich,“ prozradila nám úřadující Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová, která je zároveň spoluorganizátorkou soutěže.

Na přelomu února a března proběhne samotné finále soutěže. Vyhlášení finálového večera budou moci sledovat fanoušci také na www.TN.cz

vyhlášení vítězek v přímém přenosu nabídne svým divákům i televize Nova. Historicky poprvé se volby královny krásy zúčastní i zástupci organizace UNICEF, kdy její vedení ocenilo dívky za jejich přínos v charitativní oblasti. Jedné z dívek proto udělí ocenění Miss České republiky Naděje, věnované touto organizací.

Zdroj: Miss České republiky

Foto: Jiří Šubrt

Aktualizováno Neděle, 21 Únor 2021 09:11
 

Reklama

Banner