Vitamínová vzpruha pro vaše zdraví i krásu PDF Tisk Email
Úterý, 16 Červenec 2019 13:55

alt

Správnou činnost srdce a nervové soustavy, ale i udržení dobrého stavu pokožky podporují vitamíny skupiny B. Některé z nich přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, zatímco jiné mají příznivý vliv na krvetvorbu. I když název může vyznívat opačně, nejsou to žádná „béčka“. A rozhodně by se na ně při péči o krásu i kondici nemělo zapomínat. Šestici vitamínů skupiny B si můžete snadno dopřát v tekutém a chutném doplňku stravy Salus Floradix® Vitamín-B-Komplex, který je teď k dostání v novém složení. Ocení ho také vegetariáni a vegani.

alt

Základem tohoto blahodárného mixu zůstává šestice vitamínů skupiny B – konkrétně B1 (thiamin), B2 (riboflavin), niacin, B6, biotin a B12. Kromě nich ale můžete s doplňkem stravy Salus Floradix® Vitamín-B-Komplex svému tělu dopřát také výtažky z řebříčku lékařského, který podporuje správnou funkci močových cest a normální trávení, či olivovníku evropského –antioxidantu, který vedle správného trávení působí blahodárně i na krevní tlak a udržení zdravé hladiny cukru v krvi. Nechybí ani růže šípková, které je připisován příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu, stejně jako na správnou činnost močového měchýře a ledvin. Přípravek obsahuje rovněž populární zázvor, ale i méně známé byliny – potočnici lékařskou a galgán lékařský. Příjemnou chuť umocňuje směs koncentrátů ovocných šťáv – například z hrušky, meruňky, pomeranče nebo maracuji.

Vitamíny B v lidském organismu

  • ...přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání: z látek obsažených v doplňku stravy Salus Floradix® Vitamín-B-Komplex vám v boji s únavou pomohou vitamíny B2, B6 a B12.
  • ...pomáhají k udržení normálního stavu pokožky: při péči o krásu pleti se hodí vitamín B2 nebo niacin.
  • ...podporují správnou činnost nervové soustavy: zejména pokud zvolíte B2, niacin, B6, biotin nebo B12.
  • ...blahodárně působí na krvetvorbu: především vitamíny B6 a B12.
  • ...přispívají ke správné funkci imunitního systému: týká se to například vitamínu B6
    a B12.

Díky svému složení je Salus Floradix® Vitamín-B-Komplex vhodný pro vegany, vegetariány i děti starší 3 let. Přípravek nabízejí lékárny, drogerie dm, Teta a vybrané prodejny se zdravou výživou. V prodeji je za doporučenou maloobchodní cenu 360 Kč za 250ml balení. Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Aktualizováno Úterý, 23 Červenec 2019 16:56
 

Reklama

Banner