Co mají společného sportovci a umělci? Jdou po penězích! PDF Tisk Email
Sobota, 08 Červen 2019 08:02

alt

Co může mít společného klinika estetické medicíny a hokejový klub? V případě Petra Clinic a HC Olymp Praha je odpověď jasná – oba jsou patrony nadačního fondu Kapka naděje. Nyní se sportovci, umělci a majitelé kliniky sešli v centru Prahu, aby se domluvili, jak nejlépe pomoci dětem. Zároveň u toho prozradili, jaké procedury sami nejvíce využívají a jaké měli nejhorší sportovní úrazy.

V prostorách kliniky se sešla parta kamarádů s ušlechtilým odhodláním pomáhat potřebným Martin Dejdar, Pavel Nový, Pavel Nečas, Petr Vacek, Dominik HašekMatyáš Hložek, Jan Mühlfeit, Mirek Topolánek, Miloš Knor, ale také syn Martina Dejdara Matěj s přítelkyní Sofií.

alt

Pyšný táta Martin s Matějem

Ač se většina z nich pohybuje v uměleckých kruzích, tak se rádi realizují na i ledě. V čele s Martinem Dejdaremhrají zápasy a předvádějí divákům show. Častokrát se zapojují do charitativních akcí a projekt GOLF S NADĚJÍ nebude výjimkou. Akce proběhla už minulý rok a podařilo se vybrat přes půl milionu korun.

alt

Martin si dal kávu se svým portrétem

„S Petra Clinic náš tým do dnešního dne spojovala činnost pro Nadační fond Kapka naděje. Naše exhibiční utkání hrajeme právě pro ně. Nutno říct, že většina týmu HC Olymp Praha jsou muži nad 30, možná ve většině nad 40 let. V nabídce kliniky nejsou jen procedury estetické, ale i rehabilitační a regenerační, což se nám velice hodí,“ upřesňuje Martin Dejdar.

alt

Petra Řehořková a M. Dejdar – svalová rehabilitace

Až na výjimky nejsou členové týmu profesionální sportovci, takže často podobné služby potřebují. „Dost využívám rázovou vlnu na rehabilitační zranění a namoženiny. Prospívá to zdraví a některé procedury mohou vyřešit i dermatologický problém,“ vysvětluje Martin. Rehabilitace jsou zvlášť pro sportovce velmi přínosné, a to hlavně kvůli zraněním.

alt

Rázová vlna na patní ostruhu D. Hašek

alt

D. Hašek ošetřuje J. Mühlfeita

Profesionální hokejista Dominik Hašek by mohl vyprávět. „Měl jsem utržené pravé tříslo a druhé operované. Také jednou potrhané postranní vazy v koleni. Každé z těchto zranění si vyžádalo několikaměsíční rekonvalescenci,“ vzpomíná. Hašek nedá dopustit na masáže a moderní formy elektroléčby. Doporučuje mužům, aby si podobné zákroky dopřávali. „Proč by se měli stydět za estetickou péči, za relaxaci nebo za to, že se o sebe starají? Každý přece chceme vypadat krásně.“

alt

P. Nového nevraždili ale použili laserový lifting

alt

Matěj Dejdar dohlíží na odstranění tetování přítelkyně Sofie

Někdo má štěstí a takové rány ze sportovních bitev nemá. „Jako dítěti mi pan profesor odstranil velké mateřské znaménko na bradě, po kterém mi zbyla jizva, kterou mi moji vrstevníci v chlapeckém věku záviděli,“popisuje Pavel Nový svoje největší zranění. A jak se o sebe po zápasech stará? „Rehabilitaci v každém případě doporučuji ať kvůli únavě, či operaci anebo jen tak se proladit do plusu,“ říká.

alt

Miloš Knor vyděsil Petru

alt

Vyšetření znamének

„Muži k nám docházejí spíše samostatně, převážně na rehabilitace a laserové epilace. Rádi využijí i procedury z řad wellness health, preventivní péče o zdraví a kondici. Jsou vždy spolehliví a přesní. Prostě mají disciplínu,“ říká o sportovcích majitelka kliniky Petra Řehořková.

alt

altaltalt

Monika Marešová na klinice pracuje

Členové hokejového týmu si užili dopoledne plné péče a teď už jim nebrání v tom, aby na golfovém turnaji 28. srpna na Karlštejně vybrali co nejvíce peněz na pomoc dětem z Kapky naděje.

 

alt

Kamarádi, Martin Dejdar a P. Vacek

alt

P. Vacek a P. Nový

alt

Foto: Petra Clinic


Aktualizováno Pondělí, 10 Červen 2019 08:12
 

Reklama

Banner