Vaše nová srdeční záležitost PDF Tisk Email
Sobota, 05 Květen 2018 10:02

alt

Nastal květen, lásky čas, kdy pro všechny zamilované je hlavním symbolem srdce. Vy byste přitom ale neměli zapomínat ani na to své. Kromě blízkosti vašich milovaných ho potěší i novinka Salus Protecor® Aktivní srdce, doplněk stravy se zcela unikátním složením. Nové bylinné tonikum přináší v tekuté a chutné formě plody hlohu v kombinaci s L-carnitinem, hořčíkem, vitamíny B1 a E i ovocnými koncentráty.

 

Podporuje tak normální funkci nervové a oběhové soustavy i správnou činnost srdce, zároveň také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hloh obecný je trnitý keř, který je u nás hodně rozšířený, a tak ho dost možná vídáte i na romantických procházkách přírodou. Právě v květnu ho nejčastěji zdobí bílé až narůžovělé květy, které se, stejně jako plody, sbírají a používají v péči o tělo. Hlohu je totiž přičítán příznivý vliv na normální funkci nervové a oběhové soustavy. Zatímco v přírodě si na plody ještě musíte počkat, výtažky z nich si už nyní můžete dopřát v doplňku stravy Salus Protecor® Aktivní srdce, který vaše tělo podpoří při každodenní aktivitě i sportu.

alt

Novinka od značky Salus zároveň představuje zdroj hořčíku, stopového prvku, který podporuje správnou činnost svalů i psychiky. Navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, což určitě ocení všichni, kdo nechtějí schůzky se svou láskou prozívat. Dalšími obsaženými látkami jsou vitamíny, konkrétně thiamin, tedy vitamín B1, který blahodárně působí na normální činnost srdce a nervové soustavy, a vitamín E přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem. Také L-carnitin, který možná považujete spíše za výbavu do fitness centra, je užitečnou složkou nového doplňku stravy. Salus Protecor® Aktivní srdce jechutné bylinné tonikum, v němž kromě výtažků z hlohu nechybí ani extrakt z borůvky, mrkve a červených hroznů nebo koncentrát z granátového jablka.

Nový tekutý doplněk stravy Salus Protecor® Aktivní srdce můžete pořídit v lékárnách, ve vybraných prodejnách se zdravou výživou a nově také na www.liftea.cz. Doporučená maloobchodní cena je 329 Kč za balení obsahující 250 ml. Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz.  Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Aktualizováno Sobota, 05 Květen 2018 10:10
 

Reklama

Banner