Vývoj kartáčků SENCOR trval několik let a zástupci značky komunikovali její vývoj s mnohými zubními lékaři a zubními hygienisty.

„Pro sonické kartáčky jsme se rozhodli z důvodu toho, že chceme široké veřejnosti nabídnout kvalitní prostředky zubní hygieny, na níž je v poslední době kladen velký důraz, a to za rozumné ceny“, říká pan Jan Rambousek, produktový manažer značky. A dodává: „Rotačními kartáčky nelze vyčistit dobře celou plochu zubu, proto jsme

SENCOR v tuto chvíli nabízí tři řady sonických zubních kartáčků, které se liší počtem stěrů za minutu, počtem a vybavením možných programů, ale i dalším. Třetí, nejvyšší řada, je vybavena UV zářením, které zajišťuje bakteriální čištění kartáčku, tedy jeho sterilizaci. Ta probíhá v cestovním pouzdru. Cestovní pouzdro a náhradní hlavice jsou součástí každého balení!

Kartáček SOC 110 je prvním z dané řady, který lze nastavit až na 10 režimů rychlosti a tvrdosti. Nejvyšší rychlost je až 41 000 stěrů za minutu. Díky technologii Quadpeacer dokáže kartáček rozdělit čištění na 4 bloky. Je balený v pouzdru vhodném i k cestování. V základním balení zakoupíte 1 tělo kartáčku s ergonomicky tvarovanou rukojetí, 2 základní hlavy kartáčku, dobíjecí stanici a přenosné pouzdro.

Druhým kartáčkem v řadě je SOC 220.  Tento dentální pomocník může být ještě rychlejší, a to až 45 000 stěrů za minutu, a to však stále kvalitně a šetrně k zubům i dásním. Na těle kartáčku lze nastavit jeden z 5 programů, které budou nejlepší pro naše zuby a požadavky na čištění. Opět je balen v cestovním pouzdru, které je zároveň dobíjecí stanicí.

Třetím pomocníkem pro skvělý chrup a úsměv je SOC 3, který nabízí 5 čistících a regeneračních programů stěrů, dokáže stírat rychlostí až 48 000 stěrů za minutu. Pro svou čistotu a naprostou zdravotní nezávadnost je vybaven UV funkcí sterilizátoru, která probíhá v dobíjecím pouzdru. Je tichý, ergonomicky tvarovaný a k dostání je ve 2 barevných provedeních.

www.sencor.cz