Síť exkluzivních health & fitness klubů Holmes Place zahajuje Kurz první pomoci ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou PDF Tisk Email
Sobota, 29 Leden 2011 23:00

cw2916

Síť exkluzivních health & fitness klubů Holmes Place zahájí v polovině února ojedinělý projekt Holmes Place Academy – instituce, která spojuje vzdělávání se zdokonalováním tělesné i duševní kondice. Programy akademie budou určené laikům i profesionálům. Činnost HPA odstartuje 14. února 2011.

 

V nabídce Holmes Place Academy naleznete také Kurz první pomoci pod vedením opravdových profesionálů Zdravotnické záchranné služby Hlavního města Prahy. Záchranáři na kurzech pracují s opravdu věrohodnou umělou kopií lidského těla a tak se nemusíte bát reálných situací. Lidé si stále neví rady v nečekaných krizových situacích na silnicích, při sportu nebo zábavě. I dětské dovádění na hřišti tak snadno může skončit velkými problémy. U běžné ztráty vědomí či zapadlého jazyku přitom správné a rychlé poskytnutí první pomoci často znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Jak reagovat a co dělat Vás naučí jednodenní vzdělávací kurs, který jistě oceníte v krizových okamžicích.V dnešní moderní době vzniká nový mýtus-první pomoc není potřeba, protože máme špičkovou záchrannou službu, která je na místě ihned a našeho nejbližšího nám vždy zachrání, protože si platíme zdravotní pojištění. Ne vždy, ale máme po ruce funkční telefon, ne vždy jsme v dosahu signálu. Vaše první pomoc je totiž zcela nezbytná proto, aby se váš nejbližší dožil příjezdu kvalifikovaného zdravotnického týmu.“ Říká ředitel Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy doktor Zdeněk Schwarz.
V kurzu se nenaučíte určovat diagnózu nebo citovat doslovně sáhodlouhé poučky, ale naučíte se zachraňovat životy!
Cílem je schopnost účastníka první pomoc poskytnout.

cw3064

Míša Dolinová tančí flamenco

Jednotlivé kurzy si vezme na starost elita tuzemských instruktorů. Například baletní lekce povede primabalerína Národního divadla Adéla Pollertová. O výživové poradenství se postará renomovaný expert Petr Havlíček a tancechtiví nadšenci si zde mohou vybrat kurzy latiny, salsy nebo show dance a pod vedením vítězky poslední řady Star Dance Alice Stodůlkové.

Holmes Place Academy nabídne kondiční a sportovní lekce, široké spektrum tanečních hodin, výuku správné péče o tělo, ale také jógu. Na širokou speciální nabídku se mohou těšit děti, pro které jsou přichystána cvičení, taneční přípravka nebo hrátky s bubny. Nastávajícím maminkám zase přijde vhod šance naučit se poporodní pilates nebo vše potřebné k sestavení optimálního plánu domácího cvičení. „Nikdo v České republice zatím takto vymezenou akademii neprovozuje,“ vysvětlila Ivana Fišerová ze společnosti Holmes Place. „Věřím proto, že se najde dost zájemců a budeme moci nabídku postupně rozšiřovat.“

bra si vyzkouela salsu

Zpěvačka Bára Basiková se učí tančit salsu

Výhodou Holmes Place Academy není jen vzdělávání. Ocení ji každý, kdo nerad chodí do posilovny, dává přednost skupinovému cvičení před osobním trenérem, ale zároveň nestojí o otevřené studiové lekce. Akademie poskytuje odborný dohled, individuální péči cíleně zaměřenou na konkrétní požadavky klienta, vývoj jednotlivých lekcí a postup podle toho, jak se skupina vyvíjí. Zákazníci zaplatí pouze cenu za vybraný kurz a žádné poplatky navíc za členství či trenéra. To vše bude k dispozici podpořené nejmodernějším vybavením, luxusním zázemím a perfektním klientským servisem poskytovaným společností Holmes Place.

Akademie se nachází na adrese Křižíkova 44, Praha 8. Kursy probíhají ve všech klubech Holmes Place mezi 7:00-22:00 šest dní v týdnu. Více informací naleznete na adrese www.holmesplaceacademy.cz.

Aktualizováno Neděle, 30 Leden 2011 12:27
 

Reklama

Banner