Zdraví & Krása
Permanentní tetování: Hvězdy nejen z muzikálů pomáhali onkologicky nemocným dětem PDF Tisk Email
Sobota, 18 Září 2021 07:46

alt

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 se konal 3. ročník akce Tetování pro radost, kam se přišla podívat řada známých osobností: Anna Julie Slováčková, Peter Pecha, Dita Hořínková, Petr Kutheil, Bára Fišerová, Monika Sommerová, Genny Ciatti, Tomáš Vaněk, Petra Slaninová, Leona Šenková, ke kterým se přidají i sportovci jako boxer Matouš Rajmont, či z klubu Slavia Gym Praha, ti všichni přišli podpořit dobrou věc.

Aktualizováno Sobota, 18 Září 2021 06:34
Celý článek...
 
Jak senioři chrání své zdraví v době po pandemii? PDF Tisk Email
Středa, 15 Září 2021 06:04

alt

Nadcházející sezona bude přát kapénkově přenosným nemocem, tedy nejen covidu, ale i dalším infekcím. Během pandemie jim nebyl věnován dostatek pozornosti, ale nikam nezmizely, jen je utlumila proticovidová opatření. Koronavirus, chřipka a pneumokok nejčastěji vedou k úmrtí v rizikových skupinách seniorů a chronicky nemocných. Jedním z hlavních rizikových faktorů respiračních onemocnění je právě věk.

Aktualizováno Pátek, 17 Září 2021 09:59
Celý článek...
 
Muži roku a Andělé mezi zdravotníky zamířili na ministerstvo PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Září 2021 11:23

alt

Muži roku a Andělé mezi zdravotníky zamířili na ministerstvo. Jaké překvapení je tam čekalo? Nebývalé cti se dostalo prvním a druhým vítězům letošního ročníku soutěže Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Byli historicky prvními vítězi, které přijala ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová u ní „doma“, v budově ministerstva. Klára Dostálová má mimo jiné na starosti i cestovní ruch, proto i dárky pro vítěze v podobě voucherů se týkaly cestování po krásách naší republiky.

Aktualizováno Sobota, 11 Září 2021 15:37
Celý článek...
 
Den dobrých skutků 2021: Slováčková zpívala s těžkou hlavou, Pecha se starostí s podpisem americké hvězdy, Tereza Mátlová vyvětrala hlavu na zámku. Jak dopadli další? PDF Tisk Email
Pondělí, 06 Září 2021 07:19

alt

 

V náchodském divadle bylo opět živo. Po akci Muž roku a Anděl mezi zdravotníky tam pořádal producent David Novotný již tradiční koncert Den dobrých skutků. A tak Anna Julie Slováčková, Peter Pecha, Tereza Mátlová, Radim FlenderMagda Malá svým zpěvem podpořili Stacionář Cesta Náchod, Domovy na Třešňovce v České Skalici a Nadaci Český Mozek. Diváky pozdravila členka správní rady VZP Soňa Marková a starosta města Náchod Jan Birke, který celý večer moderoval.

Aktualizováno Pondělí, 06 Září 2021 20:00
Celý článek...
 
Permanentní tetování pomáhá onkologicky nemocným pacientům PDF Tisk Email
Neděle, 05 Září 2021 17:16

alt

Anna Julie Slováčková, Peter Pecha, Dita Hořínková, Petr Kutheil, Bára Fišerová, Monika Sommerová, Genny Ciatti, Tomáš Vaněk, Petra Slaninová, Leona Šenková, ke kterým se přidají i sportovci jako boxer Matouš Rajmont, či z klubu Slavia Gym Praha, se sejdou ve čtvrtek 16. 9. v salonu Klaudie Eis na Sokolovské ulici (kousek od metra Vysočanská) a podpoří tak celodenní akci „Tetování pro radost“, kde výtěžek z celé akce putuje onkologicky nemocným dětem.

Aktualizováno Pondělí, 06 Září 2021 19:58
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 85

Reklama

Banner