Zdraví & Krása
Vylaďte svou formu k dokonalosti PDF Tisk Email
Úterý, 13 Duben 2021 14:57

alt

Pracujete na kondičce a potřebujete povzbudit imunitu i pohybový aparát? Zasloužíte si vzpruhu v náročném období nebo snad chcete dopřát lepší péči své pokožce, vlasům i nehtům? Nemusíte v poličce dělat místo pro celou řadu přípravků. Vyzkoušejte novinku Salus Saludynam 250 ml, která na tělo blahodárně působí v mnoha oblastech. Přináší totiž vitamín D v kombinaci s vápníkem, hořčíkem a zinkem.

Aktualizováno Úterý, 13 Duben 2021 15:01
Celý článek...
 
Profesorka Věra Adámková vyzývá veřejnost: Nerezignujte na život! Choďte ven, nezanedbávejte své zdraví! PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Duben 2021 09:02

Současná situace není jednoduchá pro nikoho, každému zasáhla do života. A upřímně; nikdo na světě si s tím neví rady. Žádné zemi nevychází jejich opatření tak, jak by si přál. Dokonce ani státy, které postupovaly ve svých opatřeních mnohem důrazněji než my, nemají uspokojivé výsledky. Nikdo nám nezaručí, že neonemocníme. Virus je organizmus poměrně jednoduchý. Chce přežít. A my se musíme bránit podle našich možností, i když nás omezují.

Aktualizováno Pondělí, 05 Duben 2021 12:23
Celý článek...
 
MUDr. Karel Urban: „Pomáháme mužům s řešením jejich fyzických nedostatků." PDF Tisk Email
Sobota, 03 Duben 2021 09:23

alt

Chirurgické úpravy prsů u žen jsou dnes naprosto běžnými chirurgickými zákroky, nad nimiž se již nikdo nepozastavuje a jsou veřejností vnímány jako součást péče ženy o její tělo. Plastické operace prsů u mužů už takovou samozřejmostí nejsou. Bohužel. Jenomže tvar či velikost prsů dokáže pěkně potrápit i muže. A je úplně jedno, jestli mladé kluky nebo pány v důchodovém věku. Se žádostí o bližší informace jsme se obrátili na známého plastického chirurga MUDr. Karla Urbana.

Aktualizováno Sobota, 03 Duben 2021 11:14
Celý článek...
 
Doplňte céčko efektivněji než kdy dříve s novinkou Liftea Liposomální vitamín C PDF Tisk Email
Středa, 31 Březen 2021 11:36

Doplňte Céčko efektivněji než kdy dřív

 

Ať už chcete podpořit přirozenou imunitu nebo bojujete s jarní únavou, hodí se mít po ruce dostatek vitamínu C. S novinkou od české značky Liftea si ho můžete dopřát ve formě, která je pro tělo optimálně využitelná. Účinnou látku v ní na cestě zažívacím traktem chrání takzvané liposomy, tedy drobné kapénky, které tvoří polopropustný obal. Vitamín C se díky nim postupně uvolňuje a vstřebává do krve tak, aby z něj měl organismus co největší užitek.

Aktualizováno Pondělí, 05 Duben 2021 12:20
Celý článek...
 
Vyprošťovák: Konec těžkých rán po prohýřené noci.. PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Březen 2021 14:55

alt

Během celého roku se najde mnoho příležitostí pro oslavy s přáteli. Narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce,… Někdy má večer plný zábavy nepříjemné následky následujícího rána, proto je dobré se na ně připravit, zvláště pokud se chcete vyhnout kocovině nebo máte následující den povinnosti.

Aktualizováno Neděle, 04 Duben 2021 15:02
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 81

Reklama

Banner