Aquapalace Praha zve na Mistrovství v jízdě na tobogánu! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Září 2021 16:08

Tobogan1

Nejzábavnější aquapark pořádá tradiční, letos již desátý ročník soutěže v nejrychlejší jízdě na tobogánu. Užijte si zábavné odpoledne plné adrenalinu i zážitků a vydejte se společně s rodinou v sobotu 18. září do Aquapalace Praha. Nejrychlejší závodník získá roční permanentku do čestlického aquaparku.

Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií a zúčastnit se mohou i ti nejmenší: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Úplný vítěz, který projede žlutým tobogánem za nejkratší čas, získá roční členství do Aquapalace Praha. Odměny ale čekají i na první tři nejrychlejší z každé kategorie.

Kromě adrenalinové a napínavé jízdy tobogánem se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě soutěží pro děti, animačních programů, aquazorbingu a jiných zábavných vodních her. Přijďte si užít netradiční disciplíny a třeba právě vy vyhrajete roční permanentku do Aquapalace Praha!

Toboganowres

Podrobný harmonogram akce:
11:00 – Zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ, přidělení startovních čísel
12:00 – 13:00 – Zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu
12:00 – Zahájení doprovodného programu – animační programy, soutěže pro děti, aquazorbing, hry ve vodě
13:00 – Slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií
15:00 – Vyhlášení vítězů a předání cen za tobogany

Více informací se dozvíte na webu akce www.aquapalace.cz/tobogany.

AQUAPALACE Vodni svet

Více o Aquapalace Praha:
Aquapalace Praha se stal 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem České republiky za rok 2020. Zábavní komplex o ploše 9150 m² s rozsáhlým Vodním světem s venkovní zónou, největším Saunovým světem v ČR, dvoupodlažním Fitness a luxusním Spa & Wellness poprvé otevřel veřejnosti 5. května 2008. Vodní svět nabízí 21 tobogánům, včetně místní dominanty – 450 metrů dlouhé Divoké řeky. Velkou atrakcí je také každodenní projekce Laser Show. Součástí Vodního světa je i rozsáhlá venkovní zóna s lehátky a barem obsluhujícím plavce přímo ve vodě. Místní Saunový svět je největším zařízením tohoto druhu v Česku a nabízí 14 druhů saun a prohříváren a dvoupodlažní Fitness je jedním z nejlépe vybavených v republice. V komplexu se rovněž nachází luxusní Spa & Wellness se špičkovými relaxačními a ošetřujícími procedurami a středisko Balneo & Medical nabízející komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Zdroj a foto: Aquapalace

Aktualizováno Pátek, 17 Září 2021 10:11
 

Reklama

Banner