NIKE PŘEDSTAVUJE VLAJKOVOU LOĎ V ČESKÉ REPUBLICE – NIKE PRAGUE ve Slovanském domě. PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Březen 2011 12:43

V pátek 4. března 2011 se pro všechny milovníky sportovního oblečení otevřel nejmodernější obchod Nike ve střední Evropě. Nike v prostorách Slovanského domu otevře nový retailový koncept – Nike Prague.

 

Na více než pěti stech metrech čtverečních prodejní plochy bude pro zákazníky připraven kompletní sortiment produktů pro fotbal, běh, trénink a tenis včetně široké nabídky oblečení a obuvi pro volný čas. Každý zákazník najde v jednotlivých částech obchodu vždy kompletní nabídku produktů pro danou kategorii. Ve fotbalové části vám odborně vyškolený personál nabídne veškeré produkty určené pro tento sport – od kopaček přes spodní vrstvy, doplňky, fotbalové tréninkové oblečení až po repliky nejvýznamnějších světových týmů, jakými jsou FC Barcelona, Manchester United, národní tým Brazílie a zároveň nejvýznamnější tým české historie – AC Sparta Praha. V části určené pro vytrvalostní nebo silový trénink najdete opět všechny produkty na jednom místě – oblečení a obuv pro trénink včetně doplňků, navíc rozdělené na produkty pro ženy a muže. Každý zákazník tak najde v jedné části obchodu veškeré produkty pro svůj oblíbený sport, ať už se jedná  o trénink v posilovně, běh nebo procházku parkem.

sp11_run_free_mens_run_toebend2_148

Jedná se o unikátní koncept prodeje, který bude poprvé představen v České republice. Toto inovativní uspořádání obchodu vzniklo na základě výzkumů provedených Nike, které zjišťovaly přání, potřeby a představy zákazníků. Hlavním cílem a záměrem je nabídnout zákazníkům co nejširší a nejucelenější nabídku produktů v rámci jednotlivých sportovních kategorií.

sp11_run_free_run_wmns_blue_pair_337

Nový obchod Nike Prague nabídne kromě revolučního uspořádání také další speciální služby. Pro fotbalové hráče i fanoušky je připraven tzv. „Customization Corner“, který zákazníkům umožní upravit si vybrané styly podle vlastních představ. Všichni zájemci budou mít možnost nechat si potisknout dres svým jménem, oblíbeným číslem nebo vyšít si své iniciály na vybranou obuv. Pro běžce je připraven koutek s aktivní prezentací technologie Nike+, kde si budou moci online založit svůj vlastní běžecký profil v rámci běžecké komunity na www.nikerunning.com a zprovoznit svůj Nike+ SportBand nebo iPod Nano, Touch či iPhone. Pro všechny zákazníky je také připraven věrnostní program Nike Friends.

sp11_wt_asami_look4_v1_retail_0092

Nike Prague podporuje prostřednictvím vybraných produktů nadaci RED, jejímž cílem je boj proti AIDS v Africe (http://www.joinred.com). V obchodě si také budete moci zakoupit produkty nadace Lance Armstronga – Livestrong (http://www.livestrong.org).

Další informace o novém obchodu Nike Prague a plánovaných aktivitách najdete na webových stránkách: www.nikeprague.cz.

Kontakt:

Nike Prague

Slovanský dům, Na Příkopě 22, Praha 1

tel.: + 420 221 451 181

www.nikeprague.cz

Otevírací doba:

Denně 10.00 – 20.00

Aktualizováno Sobota, 21 Květen 2011 11:18
 

Reklama

Banner