Vyhrajte VIROSTOP, který účinně chrání před Covid-19 PDF Tisk Email
Úterý, 23 Listopad 2021 05:00

alt

Pandemie koronaviru je v podzimních a zimních měsících opět na vzestupu zejména kvůli nakažlivější variantě delta. V této době prestižní americký vědecký časopis Journal of Community Medicine and Public Health Reports uveřejnil studii, která testy potvrdila ochranný a preventivní účinek volně prodejného přípravku VIROSTOP.

alt

Klinická studie a předchozí testy in vitro potvrzují, že používání sprejů VIROSTOP má přínos nejen z hlediska prevence a zmírnění příznaků nemoci Covid-19, ale také při vytváření vlastních protilátek pacienta. Během trvání klinické studie nebyl nikdo ve společné domácnosti infikován.

alt

VIROSTOP je přípravek ve formě ústního/nosního spreje a pastilek, který obsahuje účinné extrakty cistu krétského s vysokým obsahem polyfenolů, echinacey purpurové a šalvěje muškátové. „Díky přírodnímu složení, nulové kontraindikaci a možnosti podávat jej už od tří let věku, je Virostop dostupný široké veřejnosti. Pro podzimní a zimní období, kdy pandemie covid-19 opět nabírá na síle, může být spolu s očkováním a dodržováním protipandemických opatření ideálním řešením, jak snížit počet nových infekcí,“ říká MUDr. Emilie Niedobová, primářka Oblastní nemocnice Kolín.

Jaká je nejúčinnější složka produktu VIROSTOP?

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu      Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 20. prosince 2021 s uvedením vaší odpovědi, jména nebo nicku a emailové adresy.

5 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 200., 250., 300. a 450. správná odpověď).

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "VIROSTOP"

Více informací naleznete na cz.virostop.info

 

Titulní fotografie: Salvini

Aktualizováno Úterý, 23 Listopad 2021 06:08
 

Reklama

Banner