Soutěž: (Nejen) snídaně ve Starbucks s nadýchaným a voňavým pečivem PDF Tisk Email
Sobota, 16 Říjen 2021 19:41

alt

Také milujete rána se svou oblíbenou kávou a nadýchaným pečivem? Zastavte se na snídani ve Starbucks! Každé ráno pro vás baristé dopékají křehké a voňavé pečivo, ke kterému vám připraví lahodnou kávu. Je jen na vás, zda si vyberete máslový, čokoládový či malinový croissant, nebo dáte přednost borůvkové rolce.

Když budete nerozhodní, ochutnejte všechno!

alt

Kromě toho jsou v průběhu celého dne v nabídce výhodná menu. Ráno si za zvýhodněnou cenu můžete dopřát svůj oblíbený nápoj spolu s americkými palačinkami nebo sendvičem a na oběd si v kombinaci s nápojem můžete vybrat z nabídky čerstvých sendvičů.

alt

Pokud máte chuť na sladké, zpříjemněte si svou pracovní pauzu s kávou také sladkým dezertem. Veganský jablkový koláč si můžete dopřát ke svému nápoji rovněž za zvýhodněnou cenu od 119 Kč.

Zastavte se ve Starbucks na snídani nebo v průběhu polední pauzy a dopřejte si hezkou chvilku s čerstvou kávou a lahodným snackem.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje dárkový balíček od společnosti Starbucks.

Sotěžní otázka:

Ve kterém roce byla založena společnost Starbucks?

a) 1961

b) 1971

c) 1991

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu      Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 16. listopadu 2021 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "STARBUCKS"

5 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 100., 200., 300. a 450. správná odpověď).

Zdroj a foto: Starbucks

Aktualizováno Pondělí, 18 Říjen 2021 10:24
 

Reklama

Banner