Soutěžte s Ikonickým Pumpkin Spice Latte se vrací do Starbucks ve veganské verzi PDF Tisk Email
Neděle, 11 Říjen 2020 15:22

Flat White

Starbucks opět rozšiřuje svou veganskou nabídku. Tento podzim do ní přibude ikonické Pumpkin Spice Latte. Oblíbený nápoj, který je kombinací espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem, přichází také ve veganské verzi.

 

Letos ho můžete ochutnat nejen s veganským sirupem a několika druhy mléčných alternativ ze stálé nabídky Starbucks, ale také s veganskou šlehačkou. Nezaměnitelné Pumpkin Spice Latte bude během celého podzimu ve všech kavárnách Starbucks dostupné v horké i ledové verzi.

Pumpkin Spice Latte ve veganské verzi

Český projekt Rostlinně.cz vyhlásil Starbucks kavárnou s nejlepší dostupností rostlinných produktů.Kromě klasického a bezlaktózového mléka si veškeré nápoje můžete nechat připravit také s alternativními rostlinnými nápoji, ať už je vaším důvodem potravinová intolerance, nebo snaha o zdravější životní styl. Kromě sójového, mandlového a kokosového nápoje ochutnejte i nejnovější nápoj ovesný, jehož chuť a konzistence nejvíce připomínají kravské mléko. Navíc je bohaté na vitamíny i minerály a má dokonce vyšší obsah vápníku než klasické mléko.

Pumpkin Spice Latte

Chraňte přírodu, nechte si ho připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, a získáte navíc slevu 10 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají poukázku na 300 Kč do Starbucks.

Sotěžní otázka:

Kdy byla otevřena první kavárna Starbucks v Praze?

a)  22.1. 2008

b)  24.12. 2017

c)  31.5. 2004

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu      Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 15. listopadu 2020 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "STARBUCKS"

5 výherců bude informováno emailem  (Vyhrává 50., 100.  a 450. správná odpověď).

Zdroj a foto: Starbucks

Aktualizováno Středa, 14 Říjen 2020 13:35
 

Reklama

Banner