Vyhrajte novinky Faith in Nature s avokádovým olejem PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Březen 2020 12:45

Novinka od Faith in Nature  - Avokádo

Tyto skvělé produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem jsou odhaleným tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci vlasů. Všechno začalo, když zakladatelka Faith in Nature Rivka pěstovala avokáda na okenním parapetu. A pak následovala 45letá historie značky Faith in Nature. Soutěžte a vyhrajte jednu ze dvou sad kosmetiky Fait in Nature (v každé bude šampon, kondicioner a sprchový gel).

Produkty Faith in Nature Avokádo:
• přírodní sprchový gel s avokádovým olejem
• přírodní šampon s avokádovým olejem
• přírodní kondicionér s avokádovým olejem

Tyto úžasně jednoduché produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem je tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci pokožky. Skládají se ze 99 % složek přírodního původu s obsahem esenciálních olejů. Tyto výrobky jsou bez parabenů, SLS a jsou vhodné i pro vegany. Vyrobeno v Anglii. Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:
• 99% použitých látek je přírodního původu
• 100% přírodní vůně
• produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
• balení ze 100% recyklovaných materiálů
• produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
• produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků, ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Jedná se o opravdu přírodní kosmetiku. V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů.

Zapojte se do naší soutěže a 2 z vás získají balíček novinek Faith in Nature s avokádovým olejem.

Soutěžní otázka: Kolik příprapravků nabízí společnost Faith in Nature?
a)  více než 50 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy
b)  více než 100 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy
c)  více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a vlasy

Nápovědu najedete na : www.faithinnature.cz

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 15. dubna 2020 s uvedením vaší odpovědi, jména nebo nicku a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Faith in Nature"

2 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 50 a 450. správná odpověď).

V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů. Vše naleznete na www.faithinnature.cz nebo BioDrogerie.cz.

Aktualizováno Pondělí, 23 Březen 2020 13:53
 

Reklama

Banner