Lahodné müsli tyčinky Fit letí… ... a to nejen na Den dětí! PDF Tisk Email
Pátek, 01 Červen 2018 16:51
SOUTĚŽ: Den dětí ve zdravém stylu

Přemýšlíte nad tím, jakou pozornost vybrat pro své dítko na jejich významný den? Co jim nadělit zdravé a chutné mlsáníčko v podobě müsli tyčinek Fit? Tyčinka nejen potěší chuťové buňky, ale také slouží jako vhodná svačinka do aktovky, batůžku i kabelky.

...

Díky kvalitním surovinám, jako je sušené ovoce, pšeničné a ovesné vločky, semínka i oříšky, jsou dokonalým zdrojem pomalu se uvolňující energie. Navíc mají také vysoký obsah vlákniny, která je nezbytně nutná pro správné fungování organismu. Jsou tedy vhodnou pochoutkou pro děti, ale i dospělé, včetně aktivních sportovců.

Máte chuť vyzkoušet jednu nebo všechny ze šestnácti variant příchutí, které má český výrobce müsli tyčinek Fit, společnost ÚSOVSKO FOOD a.s., ve svém nabídkovém portfoliu? Jaké ovoce máte nejraději? Preferujete plody léta maliny, jahody, brusinky, borůvky? Nebo Vás láká šťavnatá jablka, hrušky, meruňky, višně nebo švestky? Chcete mít na dosah chuť exotiky v podobě pomeranče či banánu? Müsli tyčinky Fit jsou ve variantě bez polevy, 
s kakaovou nebo jogurtovou polevou. A navíc můžete ochutnat dvě nové ovocné příchutě – Fit müsli ananasovou a Fit müsli černá jeřabina.

Chcete se ponořit do všech příchutí müsli tyčinek Fit? Co si o ně zasoutěžit. Stačí jen správně odpovědět a mít štěstí být ve správném pořadí a tři pestré balíčky s mix příchutěmi müsli tyčinek Fit mohou být Vaše.

altalt alt

Jak se jinak nazývá černá jeřabina?

a) agónie

b) arónie

c) aromína

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 22. června 2018 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "FIT"

3 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď).

Nápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.euwww.tycinkafit.cz.

alt    

alt

alt

Aktualizováno Pondělí, 04 Červen 2018 07:31
 

Reklama

Banner