Philadelphia s křenem – svěží novinka, co probere ze zimní letargie PDF Tisk Email
Neděle, 04 Březen 2018 11:21

alt

Pročistěte nos i mysl a přivítejte voňavé jaro. Sýr Philadelphia přichází s oblíbenou příchutí jemně štiplavého křenu. Novinka inspirovaná zdravým životním stylem, která zaručuje nevšední gurmánský zážitek.

„Philadelphia patří mezi top produkt ve své kategorii. Novinka Philadelphia s křenem pak představuje kvalitu vylepšenou o oblíbenou příchuť,“ říká Michala Kadlecová, marketingová manažerka značky Philadelphia pro Českou republiku.“ Philadelphia s křenem v sobě spojuje vysoký obsah křenu a jemný krémový sýr. Ostrý říz zjemněný lahodným legendárním sýrem Philadelphia. Novinka lehce zaštípá a protáhne nos. Tentokrát s mírně nižším obsahem tuku,“ dodává Michala Kadlecová.

Philadelphia s křenem je k dostání na pultech v gramáži 125g za cenu přibližně 40Kč. Její milovníci si ji mohou vychutnat s čerstvým pečivem. Obzvlášť delikatesní spojení vznikne s opečenou bagetkou. Své využití má ale i v teplé kuchyni. Všechny sýry z rodiny Philadelphia vynikají skvělými vlastnosti pro tepelnou úpravu. Philadelphii s křenem lze využít jako ostřejší dip, pro přípravu křenové omáčky nebo jako zálivku do salátu. Recepty s nápadem jsou na www.philly.cz .

alt

Tipy na využití novinky Philadelphia s křenem:

Kanapky plněné uzenou makrelou, Philadelpií s křenem a pažitkou

Příprava 10 min, 50 jednohubek

Ingredience:

200g Philadelphia s křenem
125g uzené makrely na drobné kousky
10ml smetany ke šlehání
šťáva z poloviny citronu (cca 15ml)
5g nasekané pažitky
50 košíčků na jednohubky
řeřicha na ozdobení

Příprava:

Nejprve v míse smícháme Philadelphii s křenem, citronovou šťávu a smetanu. Přidáme makrelu a sekanou pažitku. Směsí naplníme košíčky a nazdobíme řeřichou.

alt

Paštika z lososa a Philadelphií s křenem
Příprava 10 min, 4 porce

Ingredience:

120g Philadelphie s křenem
300g plátků uzeného lososa jemně okořeněné drceným pepřem
šťáva z poloviny citronu
opečené bagetky a špetka řeřichy na servírování

Příprava:

V robotu lehce vyšleháme lososa, Philadelphii a šťávu z citronu do hrubé pasty. Paštiku případně dochutíme pepřem a dáme vychladit. Servírujeme s opečenou bagetkou a nazdobené řeřichou

Křen se používá v kuchyni už od nepaměti. Již staří Řekové věřili, že bystří rozum. Byl vždy ceněn pro vysoký obsah vitamínu C, provitamínu A - karotenů a minerálů. Navíc podporuje trávení, má antibakteriální účinky a pomáhá při chřipce i zápalu plic. Zkrátka léčivka i koření v jednom.

alt

Nedostali jste na něj chuť? Tak stačí zkusit štěstí v naší soutěži. Co můžete vyhrát? 4 x balíček s touto novinkou. Hodnota jednoho balíčku je přibližně 500 korun.

Soutěžní otázka: 

Vyjmenujte alespoň tři příchutě sýru Philadelphia, které můžete koupit na našem trhu.

Odpovědi posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 15.března 2018 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Philadelphia".

Vyhrává 100., 500., 700. a 900. správná odpověď.

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.

Aktualizováno Neděle, 04 Březen 2018 11:31
 

Reklama

Banner