POLÉVKY BYCHOM MĚLI JÍST I V LÉTĚ, JSOU VÝZNAMNÝM ZDROJEM VODY A ŽIVIN PDF Tisk Email
Středa, 23 Srpen 2017 18:57

Máte pocit, že polévka k létu nepatří? Ba, naopak! Polévky jsou velice zdravé a ani v létě bychom na ně neměli zapomínat, protože dodávají tělu důležité látky, vodu i energii. Farmářské polévky od Vitany jsou navíc jednoduché na přípravu, lehce stravitelné a neobsahují mnoho kalorií. Jsou zjednodušenou variantou kvalitních domácích polévek, které si můžete vzít s sebou na dovolenou i do práce.

 

Miska polévky dodá tělu vše potřebné

V čem jsou polévky tak prospěšné pro lidské tělo? Často slýcháme, že je v létě potřeba zvýšit příjem tekutin, aby naše tělo nebylo dehydratované. Polévkou dodáváte tělu tekutiny naprosto nenuceně.
Jak moc jsou polévky dále zdravé, to závisí na zvolených surovinách. „Často jsou při přípravě polévek využívány různé druhy zeleniny, které jsou také zdrojem vlákniny a prospívají trávení. Pro mnoho lidí
je navíc konzumace polévek téměř jedinou cestou ke konzumaci potřebného množství luštěnin. Ty jsou důležitou zásobárnou bílkovin i různých minerálních látek jako vápník, fosfor, draslík nebo vitaminy skupiny B
,“ říká nutriční specialista RNDr. Pavel Suchánek z nutriční poradny Fitbee. Při vyšších teplotách často ani nemáme takový hlad jako v zimě. Miskou sytější polévky můžeme nahradit jedno hlavní jídlo. V jednom chodu tak zároveň doplníme energii, tekutiny, prospěšné látky a nebude nám po jídle těžko.

Vitana Detska polevka rajska 2

Nové „farmářky“ od Vitany - ideální prázdninová alternativa

Dehydrované Farmářské polévky od Vitany jsou vyrobené jen z dobrých surovin. Jejich nabídka se od června rozrostla o další dvě varianty: hrachovou a rajskou s dětskými těstovinami. Tyto polévky neobsahují přidaný glutamát, konzervační látky, umělá aromata a barviva, ale naopak pravou sušenou zeleninu a luštěniny. Jsou tak kvalitním zdrojem bílkovin i vlákniny, a díky sníženému obsahu soli je mohou bez problémů konzumovat i děti. Jsou vyráběny dehydratací skutečných surovin, což je nejstarší způsob uchovávání potravin při zachování nutričních hodnot. Proto jsou tyto polévky chutné, a zároveň levné i jednoduché na přípravu. O jejich oblibě svědčí i fakt, že Farmářské polévky získaly v loňském roce ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Pro jejich přípravu není potřeba nic víc než litr vody a pár minut času. Pomohou vám na dovolené udržet zdravý životní styl i rozpočet, a navíc ušetří čas strávený vařením.

Vitana Hrachova polevka

Chcete vyhrát dárkový balíček s celou řadou Farmářských polévek včetně dvou novinek? Potom správně odpovězte na soutěžní otázku a být ve správném pořadí.

Soutěžní otázka:

Jaký olej je použit ve složení Farmářské rajské polévky pro malé rošťáky?

a) řepkový

b) olivový

c) palmový

Informace najdete na vitana.cz

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 8. 9. 2017 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu nezapomeňte uvést "Vitana".

Vyhrává 100., 200., 300., 400. a 500. správná odpověď.

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Srpen 2017 09:06
 

Reklama

Banner