Konopné TRO na cesty PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červen 2016 22:14

Blíží se doma dovolených a je třeba udělat maximum pro to, abychom se vyvarovali drobných nehod.  Praktický balíček konopné kosmetiky pomůže a uleví při mnoha drobných nepříjemnostech v přírodě a na cestách.

 

KT 3D MED CB E E AkKR 50ml REDAKCE 2oparen krem 4ml 2defekt mast 50ml 2

 

CANNABIOX E aktivní krém je unikátní přípravek určený k lokálnímu ošetření kůže při silném svědění například po poštípání hmyzem. Zklidní i pokožku podrážděnou nadměrným sluněním, ekzémem či jakoukoli alergií.

Na drobná poranění, odřeniny, říznutí či spáleniny nabízí rychlou pomoc vysoce hojivá a regenerační mast CutisHelp DEFEKT. Tato mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.

A trio doplňuje účinný přípravek na opary CutisHelp OPAREN, který kromě bioaktivních složek extrahovaného konopného oleje obsahuje také antivirotické látky. Infekce je tak rychle potlačena a opar mizí. Krém zabraňuje i vzniku jizev a omezuje možnost recidivy.

UNI LOGO náhled 2

Praktický balíček konopné kosmetiky pomůže a uleví při mnoha drobných nepříjemnostech v přírodě a na cestách. Chcete vyhrát tuto praktickou pomůcku, která vám zpříjemní pobyt na cetách? Potom správně odpovězte na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje konopné mazání od značky CutisHelp na pohybový aparát s chladivým účinkem?

a) Mentosan
b) Ment-efekt
c) Mentolen

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 30.6.2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení a telefonního čísla.

Do předmětu, prosím, uveďte „CutisHelp“.

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.

Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www.CutisHelp.cz

Aktualizováno Pátek, 17 Červen 2016 22:30
 

Reklama

Banner