Pomoc při bolestech kloubů, svalů, šlach a zad PDF Tisk Email
Úterý, 31 Květen 2016 12:56

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou. Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetika CutisHelp.

DOLOR END mazani 75ml 2MENTOLEN mazani 200ml 2

Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

UNI LOGO náhled 2

Chcete vyzkoušet tyto speciální přípravky CutisHelp? Potom správně odpovězte na naši soutěžní otázku a vyhrajte kosmetiku CutisHelp.

Soutěžní otázka zní:

Z jaké části technického konopí se získává patentovaný olej, který je použit v přípravcích CutisHelp?

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 10.6.2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení a telefonního čísla.

Do předmětu, prosím, uveďte „CutisHelp“.

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.

Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www. CutisHelp.cz


Aktualizováno Neděle, 04 Září 2016 20:36
 

Reklama

Banner