Renata Langmannová lektorkou zimních sportů? PDF Tisk Email
Pátek, 09 Březen 2018 17:14
alt

V rámci Mall.cz Olympijského parku modelka Renata Langmannová učila děti z dětského domova zimním sportům, což ji jako milovnici sportu velmi bavilo. "Těšila jsem se hlavně na curling, který jsem nikdy nehrála a přišlo mi to vždy velmi zajímavé," přiznala modelka, ke které se děti s chutí přidaly. Ty však nejvíce čekaly, jak se Renatě povede ve střelbě. Jako studentka policejní školy rozhodně neudělala ostudu.

"Moc ráda střílím, dokonce mám i zbrojní pas. Člověk má alespoň trošku pocit toho, že je v bezpečí. Neříkám však, že bych tím chtěla podporovat zbraně. Každopádně jsem si užila vzduchovku, kterou jsem v ruce dlouho nedržela. Obdivuji třeba biatlonisty, kteří skvěle běžkují, na zádech mají vzduchovku a ještě to tam po tom sportovním výkonu nastřílejí," zmínila Renata, která si nedávno nenechala ujít ani Olympiádu v televizi.
alt

"Sledovala jsem to v rámci času. Nejsem zase šílenec, abych byla u televize celý den, ale nejvíce jsem sledovala skvělý výkony Ester Ledecké. Ona je naprosto neskutečná," vysekla poklonu na slavnou držitelku dvou zlatých medailí z Olympiády.

alt

Renata si odpoledne podle svých slov užívala, hlavně proto, že měla čas i na děti, které sama ještě nemá. "Díky Nadaci Terezy Maxové Teribear se angažuji právě především kolem dětí z dětských domovů. Proto jsem ráda, že jsme mohli v rámci Mall.cz Olympijského parku něco pro děti v Brně udělat," dodala spokojeně Renata.

alt

Fotky: Mall.cz

Aktualizováno Neděle, 11 Březen 2018 18:21
 

Reklama

Banner