Pro děti
Bára Nesvadbová předala šek z prodeje náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová PDF Tisk Email
Pátek, 17 Září 2021 17:07

Bára Nesvadbová předala šek na 167 318 korun malé Leonce. Lidé pomohli holčičce na cestě ke zdraví

Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se v loňském roce spojila s českou klenotnickou značkou a navrhla kolekci náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová. Náramky tvořily srdíčka z bílého, růžového a ze žlutého zlata.

Aktualizováno Sobota, 18 Září 2021 06:12
Celý článek...
 
Déčko se zaměří na technologie i finanční gramotnost. Nabídne první večerníček Ivana Trojana i Křemílka a Vochomůrku v barvě PDF Tisk Email
Středa, 08 Září 2021 22:34

Občanka: Eva Holubová, Amálie Roznětínská, Petr Vršek, Petra Špalková a Daniel Žižka (foto: ČT)

Déčko vstupuje do devátého roku své existence. V nových zábavně-vzdělávacích pořadech se zaměří na rozvoj kompetencí, které jsou pro současné děti stěžejní, na finanční a digitální gramotnost, občanskou výchovu, kreativitu nebo zdravý životní styl. Poprvé také divákům představí výsledek mnohaleté, náročné práce, a to úvodní a původně černo-bílou sérii třinácti Pohádek z mechu a kapradí v barvě. Premiéru bude také mít nový večerníček Kdopak by se čerta bál, kterému hlas propůjčil Ivan Trojan. Novinky nabídnou i oblíbené weby Déčko.cz a ČT edu.

Aktualizováno Sobota, 11 Září 2021 15:34
Celý článek...
 
Spánek je pro předčasně narozená miminka vším PDF Tisk Email
Sobota, 04 Září 2021 18:01
alt

Spánek je náplní většiny času malých miminek a pro ta, která se na svět vyklubala předčasně, je extrémně důležitý, aby se jejich malé tělíčko dovyvinulo, brzy dohnala svůj brzký příchod na svět a mohla jít s rodiči domů. Protože předčasňátka potřebují zvláštní péči, jejich postýlka tomu musí být uzpůsobena.

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 20:31
Celý článek...
 
Iveta Vítová vede malou Anetku do školy PDF Tisk Email
Středa, 01 Září 2021 15:37
Iveta Vítová

Pár měsíců po porodu a Iveta Vítová je na své váze? Je to vůbec možné? Krásná moderátorka hlavních televizních zpráv teprve před necelýma dvěma měsíci porodila svého druhého potomka, syna Matěje, a už je opět jako proutek! Všichni se o tom mohli přesvědčit první školní den, kdy s Matějem v kočárku vyprovázela dcerku Anetku, která letos nastupuje do druhé třídy.

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 20:50
Celý článek...
 
Vyzkoušejte nové moderní atrakce v Hamleys a zatočte s nudou PDF Tisk Email
Pátek, 20 Srpen 2021 19:53

alt

Návštěva hračkářství může být fantastický zážitek pro celou rodinu! Hamleys totiž není jen obyčejné hračkářství, je to spíše dům zábavy! Najdete zde tisíce originálních hraček a vychytávek, které nikde jinde neseženete. A kromě toho zažijete i spoustu nevšední zábavy na tradičních, ale také supermoderních atrakcích!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 45

Reklama

Banner