Unikátní zážitková zóna Pulze Of Prague láká celý víkend návštěvníky na holešovickém Výstavišti PDF Tisk Email
Pátek, 03 Září 2021 10:49

alt

Od pátku 3. září až do neděle 5. září je na pražském Výstavišti v Holešovicích k dispozici veřejnosti originální zážitková zóna Pulze Of Prague. Součástí odvážné čtyřpatrové stavební konstrukce jsou i pivní bar, vinotéka, thajské masáže, barber shop, tetovací salón nebo francouzská kavárna. Každý den bude pro příchozí připraven program plný zábavy a hudby, o kterou se postarají i Thom Artway nebo makedonský DJ Nikifor.

 

 

Zóna nyní bude součástí Prague Harley Days, příští víkend pak festivalu Metronom Warm Up.

Dál se návštěvníci v průběhu víkendu mohou těšit na živou kuchařskou show s vítězkou předposledního ročníku soutěže Master Chef Kristýnou Nemčkovou, kreativní dílnu, pivní turnaj nebo Beat Saber soutěž.

alt

Zónu Pulze Of Prague v Praze otevřela společnost Imperial Brands v rámci vstupu do kategorie zahřívaného tabáku. Zařízení na zahřívání tabáku Pulze a náplní do něj uvedla Imperial Brands na evropský trh právě v Česku. Ve středu 1. září se v Pulze Of Prague uskutečnila u příležitosti představení novinky Pulze velkolepá show za účasti hlavních představitelů společnosti Imperial Brands, manažerů předních českých firem, influencerů, novinářů a dalších hostů. Účastníky bavili mezi jiným hudební skupina Kosheen a DJ Nikifor, jeden z nejžádanějších DJ v oblasti Balkánského poloostrova.

alt

V době konání obou akcí bude nejen zařízení na zahřívaný tabák Pulze k dispozici dospělým návštěvníkům mimořádně za velmi výhodnou cenu 690 Kč. Přitom startovací balíček Pulze v trafikách, na čerpacích stanicích a v obchodních řetězcích vyjde na 1290 korun.

alt

Zdroj a foto: Imperial Brands

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 20:22
 

Reklama

Banner