Miss České republiky slavnostně zahájila tento ročník PDF Tisk Email
Pondělí, 10 Červen 2019 09:11

Část semifinalistek Miss České republiky s organizačním týmem

Ve středu 5.6.2019 odstartoval slavnostním zahájením na Václavském náměstí další ročník národní soutěže krásy Miss České republiky. Soutěž představila nový koncept charitativních projektů, díky kterým chce pomoci těm, co to nejvíce potřebují. Padesát semifinalistek se bude věnovat ještě před semifinále svým charitativním projektům na téma, které si sami zvolí. Miss České republiky bude mít i vlastní kolekci šperků. Ty právě vznikají a na jejich vzniku se soutěžící dívky podílejí.

 

V pražském Duplexu na Václavském náměstí, dne 5. června 2019, proběhlo pro veřejnost slavnostní zahájení soutěže krásy Miss České republiky. Organizátoři soutěže se rozhodli prostřednictvím charitativních projektů apelovat na pomoc druhým. Každá ze semifinalistek připravuje charitativní video. Videa jsou na různá témata z oblasti pomoci dětem, starým a nemocným lidem, zvířatům nebo životnímu prostředí. Součástí každého  z jednotlivých letních semifinálových kol Miss České  republiky je pak věnováno jednomu charitativnímu tématu.

Šperky kolekce Miss České republiky

Vítězky minulých ročníků a letošní semifinalistky vybíraly šperky do kolekce  šperků Miss České republiky. „Každá dívka zapíše na hodnotící lístek, který z představených prototipů šperků se jí líbí nejvíc. Na základě této inspirace budou předními designéry navrženy šperky do kolekce Miss České republiky. Cílem je vybrat takové produkty, se kterými se ztotožňují mladé krásné ženy a které budou od podzimu běžně v prodeji u našich partnerů.“ uvedla organizátorka soutěže Alex Belingerová.

„Vedle této kolekce je aktuálně s veřejností diskutován i oficiální šperk České republiky, který bude poprvé odhalen veřejnosti na finálovém večeru vítězkou minulého ročníku, Miss České republiky 2018 Ivetou Maurerovou. Tento šperk pak během mezinárodní série oficiálních módních show České republiky bude reprezentovat naši zemi a šikovnost českých designerů a šperkařů.“ doplnila Alex Belingerová.

VIP osobnosti

Akce se zúčastnila Simona Krainová, Monika Bagárová

sperkfoto

Miss České republiky navazuje na úspěšný koncept soutěže Miss Léta s tím, že svoji činnost rozšiřuje o charitativní rozměr soutěže. Během léta proběhnou čtyři semifinálová kola, kde vždy z dvanácti dívek do finále postoupí tři z nich. Finálová dvanáctka oblékne tradiční bílé oblečení, a coby „bílá armáda“ se stane ozdobou mnoha letních akcí. Soutěž vyvrcholí na podzim slavnostním galavečerem, kde vítězka kromě titulu Miss České republiky získá automobil a postup na světovou soutěž krásy.

Aktualizováno Pondělí, 10 Červen 2019 09:20
 

Reklama

Banner