Misař u činky, Kolář za barem a Nosková na pásu aneb mejdan ve fitku PDF Tisk Email
Sobota, 30 Březen 2019 18:45

alt

Výročního večírku v I´m fit Wellness Fitness ve Vysočanech se zúčastnilo mnoho známých tváří. Mezi nimi také tváře TV Prima Matěj Misař a Petr Vojnar. Zatím, co Matěj i na večírku poctivě pracoval na své figuře a měřil si síly s Petrem Kolářem a Peterem Nagym, Petr Vojnar měl práce nad hlavu coby moderátor celé akce.

 

alt

Muž roku 2018 Jiří Kmoníček s prezidentem soutěže Davidem Novotným

Na akci se přišel podívat také Muž roku 2018 Jiří Kmoníček, který v tombole si vylosoval vítězku, se kterou půjde na večeři. Zazpívali krom již zmiňovaného Petra Koláře a Petra Nagyho také další muzikálové tváře Jan Kříž či Radim Flender.

alt

zpěvák Radim Flender

Jak je vidět, Matěj, který na sobě každý den tvrdě dře, se může s česko-slovenským pěveckým duem s přehledem poměřovat, co se síly týče.

alt

Peter Nagy chodí již jedenáct let do fitka I´m fit Wellness a je vždy velmi spokojen: „Chodím do stejného fitka už 11 let. A pokud jsem v Praze, tak sem vždycky zajdu. Už kvůli cvičení, tak kvůli kamarádům. Vím, že tu potkám Petra Koláře, Dominika Haška a další lidi z branže. A pak především trenéři jsou fajn, jsou pozitivně naladění a dovedou nás pořádně prohnat,“ uvedl Peter Nagy na jarním klubovém večírku fitnesscentra I´m Fit v pražských Vysočanech.

alt

Je vidět, že zkušenosti z posilovny má dostatečné, protože hned se smíchem dodal: „Zatím co ženské cvičí nohy a zadek, my chlapi hlavně bicepsy. Nohy nás nebaví.“

alt

Pánové si to tedy rozdali v ryze chlapské záležitosti a to ve vzpírání.

alt

zpěvačka Míša Nosková

Zato Petr Kolář pak ukázal, že krom sportu a zpěvu se nebojí ani postavit za bar a obsloužit místní návštěvníky baru či zvednout pár telefonů na recepci v místním hotelu.

alt

Ani Míša Nosková se nenechala zahanbit a tak si to v podpatcích směle vykročila na běžecký pás se svojí muzikálovou kolegyní a kamarádkou Elis Ochmanovou.

alt

Děvčata ovšem asi zapomněla, že v podpatcích a ve dvou se prostě běhat na pásu nedá.

alt

Zdroj: I´m fit Wellness Fitness

Aktualizováno Neděle, 31 Březen 2019 18:54
 

Reklama

Banner