Jiří Krampol pokřtil knihu ve velkém stylu. Nechyběl Karel Gott a kmotrou byla Jiřina Bohdalová! PDF Tisk Email
Pátek, 21 Září 2018 21:11

alt

Hvězdný křest se konal v Casinu Magic Planet Gold Vestec. Velkolepou party si nenechala ujít řada známých osobností z oblasti showbyznysu. Na akci dorazil jako velké překvapení dorazil Karel Gott. Jiřina Bohdalová byla tentokrát kmotrou, Jiřího doprovodila manželka Hanka. Úvodní píseň zazpíval zpěvák Radim Flender. Podpořit knihu přišla i Katečina Brožová.

alt

Kandidátka do Senátu Lucie Ordoniková donesla kreativní dort ve tvaru křtěné knihy a spolešně s majiteli Casina ho přímo na pódiu slavnostně rozkrájeli. Mezi pozvanými hosty byl například herec Ivan Vyskočil, Romana Fenclová, Ivana Jirešová, Petr Vojnar, Genny Ciatti, Milan Drobný s manželkou Danou Polcaro Drobnou, Radim Flender, Hana Čížková, Miloš Schmiedberger, Jana Bobošíková, Ivan Hubač a mnoho dalších.. 

alt

Jedním z překvapivých momentů bylo setkání Karla Gotta a Milana Drobného, mezi nimiž před lety vznikl spor. Nyní je vše evidentně v pořádku a oba zpěváci si na křtu popovídali a Karel nazval Milana svým kamarádem. Takže spor zažehnán..

Akci si nenechal ujít ani letošní Muž roku Jirka Kmoníček s ředitelem soutěže Davidem Novotným a s českým Tomášem.

Jakmile skončila oficiální část, postaral se o zábavu zpěvák Radim Flander, který zazpíval několik písní od Karla Zicha a Waldemara Matušky. 

alt

Nechyběly výborné delikatesy, exkluzivní vína a míchané drinky. Značka Magic Planet byla založena za účelem vytvoření kvalitní sítě zábavně společenských podniků, kde návštěvníci mohou plně vychutnat radost z dobré zábavy a vzrušení z výher. K tomu napomáhá luxusní prostředí s koktejl bary, velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a vína. Návštěvníci v provozovnách Magic Planet mohou také sledovat sportovní pořady na velkých plochých televizorech a hned si i vsadit.

alt

Karel Gott, Miroslav Donutil, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková, Michael Kocáb, Jiřina Bohdalová, Jan Kraus, Eva Holubová a mnoho dalších hvězdných osobností se sešlo na stránkách knihy Miloše Schmiedbergera nazvané výmluvně Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel. Výběr toho nejlepšího z legendárního zábavného pořadu Nikdo není dokonalý, včetně poprvé zveřejněných informací i vtipných situací ze zákulisí natáčení, vychází k 80. narozeninám Jiřího Krampola v nakladatelství Práh.

Pořad·Nikdo není dokonalý začala v·roce 1998 vysílat TV Prima.·Jiří Krampol v·každém díle přivítal dva hosty, kteří hádali počet správných odpovědí na jednoduché otázky pokládané lidem na ulicích. „V pořadu vystoupilo přes 1·300 herců, zpěváků a mnoho dalších významných osobností našeho národa. Točilo se téměř nepřetržitě až do roku 2016 a natočilo se celkem 591 premiérových dílů. Televizní zábavný pořad Nikdo není dokonalý vysílaly postupně tři televize v·různých úpravách,“rekapituluje·Miloš Schmiedberger v·úvodu knihy a·přidává ještě trefný postřeh·Jiřího Krampola: „Někde jsem se dočetl, že dělat si legraci sám ze sebe má dvě výhody. Jednak je to známka velikosti a potom vám nikdo nenafackuje.“

alt

Velkoryse pojatá publikace obsahuje přes 700 barevných fotografií, vzpomínky tvůrců, hostů, a především typický humor, energii a bezprostřednost Jiřího Krampola. A nechybí ani vybrané odpovědi na anketní otázky, které čtenáře i po letech zaručeně pobaví.

alt

Foto: Práh

Aktualizováno Neděle, 23 Září 2018 09:12
 

Reklama

Banner