Největší letní mejdan v Praze – Dance Divas vypukne 10. srpna PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Srpen 2018 07:44

alt

PARTY & KONCERT plný hudby, tance a zábavy vypukne 10. srpna 2018 v Praze na Křižíkově fontáně. Pětatřicet účinkujících, včetně zahraničních hostů, oslaví mimo jiné světové hudební osobnosti: Whitney Houston a Michaela Jacksona. Největší letní mejdan v Praze Dance Divas bude vyvrcholením oslav 8. ročníku Prague Pride Festivalu.

Tříhodinová show mimo jiné složí poctu legendární divě Whitney Houston nebo králi popu Michaelu Jacksonovi, kteří by právě v srpnu oslavili kulatá jubilea. Živá vystoupení 35 účinkujících doplní projekce na obří LED stěně a společné písně jako například Lady Marmalade z filmového muzikálu Mouline Rouge. Zazní také skladba Lie to Me, aktuální č.1 domácího žebříčku IFPI digitálních singlů, se kterou Mikolas Josefzabodoval v letošním finále Eurovize a na Spotify má více než 12 miliónů přehrání. Zpěvák na Dance Divas vystoupí s doprovodnými tanečníky a půjde o jeho jediné letní vystoupení v Česku na velkém jevišti. K další hostům koncertní party patří raper Lipo, finalista britské soutěže X Factor Danyl Johnson, vycházející hvězda českého R&B Dannie Ella, objev roku ankety Český slavík Elis Mraz anebo módní návrhář Osmany Laffita, který uvede ikonu taneční hudby 90. let, Heather Small. Ta připomene největší hity skupiny M People, s níž kralovala žebříčku Billboard a také skladbu Proud, oficiální hymnu Olympijských her v Londýně roku 2000.

alt

Mikolas Josef

Vstup na koncertní party Dance Divas bude možný už od 17:00, kdy je pro návštěvníky připraven doprovodný program s DJ’s a několika hudebními vystoupeními. Samotná show začne v 19:00 hodin. Vstupenky v cenách od 299Kč do 890Kč jsou v prodeji na webu dancedivas.cz, na portále GoOut nebo v síti Ticket Art.

alt

Dance Divas
10. srpen, 17:00 – 22:00 hodin
Křižíkova fontána Výstaviště Praha

alt

Dara Rolins, Debbi, Heather Small (M People), Mikolas Josef, Elis Mraz, Ilona Csáková, Dannie Ella, Lipo, Danyl Johnson, Artefact Dance Company, Osmany Laffita, Ondra Andreas Bartos a mnozí další.

Největší letní mejdan v Praze Dance Divas bude vyvrcholením oslav 8. ročníku Prague Pride Festivalu.

V pátek 10. srpna na pražské Křižíkově fontáně proběhne velkolepá show Dance Divas, na které vystoupí zde přes 35 účinkujících.
Unikátní show bude mimo jiné věnovaná dvěma hudebním osobnostem: Whitney Houston (1963–2012) a Michaelu Jacksonovi (1958–2009), kteří by v srpnu oslavili životní jubilea.

„Půjde o největší hudební akci v historii Prague Pride, kterou podpoří řada domácích a zahraničních hvězd “, vysvětluje producent večera Janis Sidovský. Vedle tradičního sobotního průvodu je právě páteční koncert Dance Divas nejvýraznější akcí letošního Prague Pride Festivalu.

V hlavním programu vystoupí:
Heather Small (UK) - Hlas skupiny M People, se kterou dosáhla světového úspěchu díky hitům Moving On Up, One Night In Heaven, Proud a Search For The Hero. Dara Rolins, Debbi, Ilona Csáková, Ellis Mraz, Dannie Ella – výrazná osobnost českého soulu a R&B, Artefact Dance Company – taneční skupina složená z profesionálních tanečníků působících na české taneční scéně, Danyl Johnson (UK) - finalista 6. řady britské soutěže X Factor a mnozí další. Jako mimořádný host zazpívá Mikolas Josef – mezinárodně nejúspěšnější český zpěvák současnosti. Písničkář, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil na šestém místě, čímž dosáhl historicky nejvyššího umístění země v této soutěži. Mezi moderátory se objeví herec Daniel Krejčík, moderátorka Ester Janečková nebo módní návrhář Osmany Laffita.

A navíc se každý návštěvník může stát hvězdou této jedinečné show: Stačí nahrát svoji fotografii na https://www.dancedivas.cz/aperol-zdarma/ a  ta bude promítnuta v oscarové skladbě This is Me (To jsem já) na LED obrazovce. K tomu každý, kdo zašle fotografii, obdrží zdarma jeden drink Aperolu (pro starší 18 let) případně jeden nealkoholický drink z portfolia Coca Cola.

Aktualizováno Sobota, 04 Srpen 2018 07:54
 

Reklama

Banner