Perkausová a Šebrle zašli na omlazení do Woodhouse PDF Tisk Email
Neděle, 20 Květen 2018 07:43

alt

Tváře FTV Prima Eva Perkausová a Roman Šebrle zašli na omlazení do pražského Woodhouse na Vinohradech. Wooodhouse připravil nový koncept omlazujících čajů, připravovaných pomocí  vod, který poprvé představil na páteční Grand Party, dále na akci byly k ochutnání delikátní ionizované vody Royalwater.

Speciální detoxikační čínské čaje vozí sám majitel Woodhouse přímo z Číny. Čaje jsou z vlastní edice sirupu, které jsou z domácí výroby, nejsou pasterizované, jsou bez Éček a přídavných látek.

Večerem provázel moderátor Tomas Novotný, na akci se dostavil rovněž vizážista Kája Pavlíček. Nechyběla bohatá tombola a skvělý raut plný asijských pochoutek. Na akci je objevila i prezentace omlazujich ionizovanych vod Royalwater. Nechybělo několik živých hudební vystoupení, celou akci doprovázel DJ, módní přehlídku doplňenou o boty Floxshoes vynesly modelky agentury T-MODELS,  následovala fireshow a tombola s cenami v hodnotě 30.000Kč.

Zavřete oči na okamžik a dejte si hluboké dýchání, představte si pohled na klidnou čistou přírodu s jasně modrou oblohou, vyhřívanou svítícím sluncem, slyšící zvuk vodopádu, stojící uprostřed lesa. Teď se otočte, abyste viděli dřevěný dům obklopený stromy a pomalu ze zadní části domu se náhle objevila hlava jelena. Teď otevřete oči a napijte si dobře připravený čaj, jste ve Wood House Shisha Lounge.

Servírují zde také čerstvě připravené vodní dýmky z nejkvalitnějších tabákových výrobků. TruePassion se specializuje na výrobu tabáku pro vodní dýmky, používají pouze listy tabáku Virginie nejvyšší kvality. Také známý pro těžký, ale hladký a velmi chutný kouř.

Je to místo, kde můžete posedět s Vašimi přáteli, místo kde si užijete pořádnou party a za bílého dne místo, kde si můžete sednout a v klidu pracovat, či mít obchodní schůzku. Nabízí kvalitní Shisha & Uhlíkový servis, ne/alkoholické nápoje & koktejly, vína, čaje a kávu.

WoodHouse je Shisha Lounge & Bar, kde si dopřejete kvalitni alkoholické ale i nealkoholické nápoje, unikátní vodní dýmky a kvalitní Sushi meny.

Titulní foto: FTV Prima

http://wood-house.cz

Aktualizováno Neděle, 27 Květen 2018 20:57
 

Reklama

Banner