Prázdninové setkání Hudebního divadla Karlín, sportovní klání protagonistů muzikálů Sestra v akci a Madagaskar PDF Tisk Email
Sobota, 26 Srpen 2017 16:10

Když se sejdou herci a zpěváci jednoho divadla při sportovním klání, dějí se věci. V pátek 18. srpna odpoledne již tradičně pozvalo Hudební divadlo Karlín protagonisty a tvůrce nově připravovaného muzikálu Madagaskar a muzikálu Sestra v akci, na setkání s partnery a přáteli divadla, kterým hned na začátku představili herci a zpěváci na módní přehlídce výběr kostýmů z představení Seatra v akci.

 

Americká muzikálová komedie Sestra v akci přichází po londýnském West Endu, americké Brodwayi, Vídni či Hamburku do Prahy! Její předlohou je film o barové zpěvačce Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek. Muzikál na motivy světoznámého filmu s Whoopi Golberg uvede v říjnu Hudební divadlo Karlín s Lucií Bílou v hlavní roli.

V parukách Jarmily Kamínkové a kostýmech Lindy Boráros se představili například Lucie Bílá, Václav Noid Bárta, Iva Pazderková, Světlana Nálepková, Pavla Břínková, Martin Písařík a další.

Potom už následovala sportovní část odpoledne, kde Sestra v akci (premiéra 19. října 2017) vyzvala jako soupeře taktéž nově připravovaný muzikál Madagaskar. Ten bude uváděn od letošního podzimu ve sportovních halách ČR a SR.

Postavili se proti sobě při zdolávání lanového centra a tým Sestry v akci ve složení Iva Pazderková, Kateřina Nováková, Václav Noid Bárta a Ivo Hrbáč a o 17 minut deklasoval tým Madagaskaru vedený „hrošicí Glorií“ Míšou Bábor Noskovou.

V ostatních disciplínách už to pro Sestru v akci tak slavné nebylo. Sice o fous, ale přece jen v nohejbalu a plážovém volejbalu byli úspěšnější borci z muzikálu Madagaskar, takže sláva vítězům, čest poraženým!

I když by se mohlo zdát, že tento fakt mohl někomu zkazit výsledný dojem ze setkání, nebylo tomu tak a všichni si, i díky sponzorům Vinařství Vajbar, Alkohol.cz, Žebírkov.cz, Japek s.r.o., Pekárna Kabát, Sodastream a Stablecam užili zbytek dne v areálu OPT PLAY Zdiměřice opravdu měrou vrchovatou!

Celá akce probíhala ve SPORTOVNĚ RELAXAČNÍM AREÁLU OPT PLAY ve Zdiměřicích. V areálu se nacházejí tenisové kurty, hřiště pro soft tenis, stolní tenis, plážový volejbal, nohejbal, mini fotbal, mini golf, obří trampolína, lanové centrum, mini basketbal, dětské hřiště a odpočinková zóna.

www.hdk.cz

Aktualizováno Neděle, 27 Srpen 2017 11:26
 

Reklama

Banner