Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová zazářila na jedinečné party v Sacre Coeur PDF Tisk Email
Sobota, 17 Prosinec 2016 10:44

Ani na letošním ročníku galavečera Sacre Coeur Night nechyběla dražba obrazu, jejíž výtěžek poputuje na charitativní účely. Tentokrát fotografu Petru Vojtíškovi pózovala modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová, která exkluzivně kvůli této akci přiletěla z Floridy.

Focení obrazu probíhalo v Design Hotelu Neruda pod Pražským hradem. Nejlepší snímek byl přenesen na plátno a stal se předmětem dražby v rámci galavečera Sacre Coeur Night 2016. Výtěžek z dražby obrazu, který činí třicet tisíc korun,  poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Veronika Kopřivová se v nechala hýčkat kadeřnicemi a vizážisty.

Veronika Kopřivová do Čech přijela hlavně kvůli vzniku charitativního obrazu se svojí fotografií. „Trochu jsem se toho obávala, byla jsem trochu stydlivá. Ale všechno bylo v pořádku, všichni byli milí a šikovní a celkově se mi s nimi pracovalo dobře, akorát mi byla zima," říká modelka, která nabídku neváhala přijmout. „Byla to zajímavá nabídka, vše mi vyhovovalo a mohla jsem tu akci spojit i s návštěvou Prahy, protože přeci jen ta vánoční atmoseféra je tady úplně jiná, než je u nás v Americe na Floridě. Bohužel jsem předpokládala, že budu mít trochu více volna, nakonec jsem nestihla vůbec nic. Světýlka jsem neviděla ani z auta a nebyla jsem ani na Staromáku na stromečku”.

Veronika dokonce nestihla navštívit ani svoji rodinu. „Byla jsem jen za Jaromírovou rodinou a moje babička za mnou přijela jen na hodinku, daly jsme si oběd. Ale jinak jsem rodinu neviděla, protože jsem z Teplic a kvůli množství práce a povinností jsem tam nestihla dojet.”

Domů na Floridu modelka odcestovala hned dnes ráno, i když původně měla v plánu zůstat o něco déle. „Bavila jsem s Jaromírem o tom, že bych to protáhla, ale my spolu normálně kvůli jeho vytíženosti příliš času netrávíme a teď před Vánoci to mají volnější, hrají jen dva zápasy týdně, takže můžeme být spolu. A já navíc ještě nemám napečeno a nic přichystaného, takže bylo nejlepší přijet co nejdřív."
Na pečení si Veronika prý dá záležet, i když ona sama cukroví příliš neholduje. „Já cukroví moc nejím, ale Jaromír ho miluje, takže upeču jeho nejoblíbenější rohlíčky, perníčky a slepované.”
Vánoce pak budou oproti těm americkýcm tradiční české, slavit se bude čtyřiadvacátého prosince. I když nějaká změna přeci jen bude. „Budou bez sněhu a asi i bez stromečku, protože sehnat na Floridě živý stromek je takřka nemožné. A Jaromír po něm ani moc netouží. Ale jinak bude vše tradiční, řízek a bramborový salát určitě bude.”
A co Jaromír najde pod stromečkem? Je těžké pro něj kupovat dárky? „Celkově chlapům se kupují dárky špatně, ať je to bratr, děda nebo přítel, ale přeci jen ten začátek pro mě byl horší, protože o těch prvních Vánocích, co jsme spolu byli, jsem ho ještě moc neznala. Ale po tom roce už vím, čím mu udělám radost, znám jeho velikosti. Už mám vymyšlené, co Ježíšek koupí. Ale celkově se dá říct, že Jaromír není náročný a ani mu není moc příjemné přijímat dárky.”
V současné době Veronika ještě neví, kdy se opět do Čech podívá. „Měla jsem několik pracovních nabídek, ale nepřijímala jsem je. Je to komplikověnější, protože se musí počítat i náklady na cestu a ten honorář musí stát za to a vše pokrýt. A celkově modeling nevyhledávám, mám svoji práci, která mě baví a nemůžu teď říct, kdey se vrátíme. Je možné, že až po sezoně, ale člověk nikdy neví.” Hlavní pracovní náplní je pro Veroniku v současné době internetový obchod s oblečením. „Asi dva roky před Jaromírem jsem si chtěla založit internetový obchod s oblečením, protože se mi často stávalo, že jsem si nemohla vybrat nic na sebe. Začala jsem z nuly se stránkami na facebooku a na to, že že jsem neměla žádné jméno, se obchodu docela dařilo a bavilo mě to. Ale pak přišla taková životní situace a já jsem musela tenhle byznys pozastavit. Chtěla jsem odjet pryč z Čech a dát se dohromady, protože to období, co jsem měla, pro mě nebylo příliš veselé. A tak jsem se rozhodla odjet do Ameriky s tím, že až přijedu, tak se k tomu vrátím. Jenže situace se úplně změnila, z Ameriky jsem se nevrátila, ale ta práce mi stále chyběla. Je to pro mě nenaplňující být jen doma a vařit, když ani nemám dítě. Takže jsem se rozhodla, že to zase rozjedu, teď už ve větším. Mám internetovou prodejnu Just by Veronika a od sprna se tomu věnuji na plný úvazek, dělám si všechno sama kromě odesílání balíků. Do budoucna bych to chtěla ještě více rozjet, přichystat vlastní kolekci. Mám plány a doufám, že vyjdou."
A jak je to s údajným Veroničiným těhotenstvím? „Nevím, kdo s tím přišel, ale k tomu se vyjadřovat nechci.”

Kredit fotografií: Herminapress.cz

Aktualizováno Pondělí, 19 Prosinec 2016 18:43
 

Reklama

Banner