Vánoční strom splněných přání pro dětské domovy v Pyšelech a Brně PDF Tisk Email
Sobota, 11 Prosinec 2010 23:00

kfc004 kopie

KFC v České republice již tradičně připravilo charitativní odpoledne pro děti v těžké životní situaci a zahájilo tak akci strom splněných přání pro dětské domovy v Pyšelech a Brně.

 

Akci přišly podpořit děti z pěveckého sboru v Praze 5, herečka Adéla Gondíková a hudebník a moderátor Petr Vondráček, kteří společně s dětmi zavěsili přáníčka na vánoční strom v restauraci KFC I. P. Pavlova, která dětem budou moci splnit zaměstnanci a zákazníci KFC až do 17. prosince.

kfc009 kopie

Sváteční program uspořádalo KFC ve prospěch Dětského domova Pyšely a Dětského domova Dagmar v Brně. Na zahajovací akci, které se zúčastnily děti z Pyšel, bylo připraveno nejen skvělé občerstvení v podobě výborných kuřátek, ale i milé překvapení ze setkání s populární herečkou Adélou Gondíkovou a zpěvákem a moderátorem Petrem Vondráčkem.

kfc004 kopie

Ti si společně s dětmi z pěveckého sboru základní školy Kořenského v Praze 5 a dětmi z Dětského domova Pyšely zazpívali vánoční koledy a ještě víc tak umocnili adventní atmosféru prosincového odpoledne.

Nakonec zavěsily děti za pomoci Adély a Petra na strom svá přání. Zaměstnanci i zákazníci KFC jim tak jejich splněním budou moci zpříjemnit letošní svátky. Stromky s dětskými vánočními přáníčky najdete v pražských restauracích KFC.

kfc005

„Chtěli jsme navázat na vánoční tradici loňského roku a udělat radost dětem, které neměly v životě tolik štěstí, jako ostatní,“ řekl Stanislav Pekárek z KFC Česká republika. „Děkujeme všem, kteří se zapojili a zapojí do akce Strom splněných přání v KFC, včetně pěveckého sboru v Praze 5 a také Adéle Gondíkové a Petru Vondráčkovi. Velmi se těšíme na to, až dětem doručíme dárky, které si přály.“

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 18:44
 

Reklama

Banner