Klenotnictví ALO diamonds vytvořilo kolekci roušek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 21 Prosinec 2020 09:48

alt

Česká klenotnická značka ALO diamonds vytvořila sérii čtyř roušek zdobených diamantovými šperky v celkové hodnotě nad 5 milionů korun. Růžová rouška posetá květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů za 1 100 000 Kč již putuje do Moskvy. Byla vytvořena na zakázku pro ruskou klientku speciálně na velkou rodinnou oslavu.

 

V souvislosti s proticovidovými opatřeními se všichni připravují na to, že se roušky stanou běžnou součástí našeho života. Ne všichni se však spokojí s unifikovanými přikrývkami obličeje. Někteří chtějí nosit roušky jen od známých módních návrhářů, ti ještě náročnější si je přejí mít zdobené diamanty. V klenotnických dílnách ALO diamonds proto vznikla kolekce čtyř roušek zdobených diamantovými šperky v hodnotě nad 5 milionů Kč.

Česká klenotnická značka ALO diamonds vychází vstříc požadavkům svých dlouholetých zákazníků nadstandardním servisem. Když mě oslovila naše klientka s prosbou o vytvoření speciální roušky na rodinnou oslavu, zhotovilii jsme pro ni návrh z růžového saténu posetého květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů. Současně jsem zadal designérům vytvoření návrhů dalších tří roušek,“ řekl Alojz Ryšavý, zakladatel, majitel a CEO společnosti ALO diamonds.

alt

První-růžová rouška je posetá květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů a prodala se za 1 100 000 Kč.
Druhá-černá rouška je zdobena bílými diamanty o váze 17,69ct a stojí 2 200 000 Kč.
Třetí-bílá rouška vyniká zdobením z bílých diamantů a safírů a stojí 850 000Kč.
Poslední-čtvrtá rouška je šedá s velkým květem z růžového, bílého a žlutého zlata osazeného 278 diamanty a stojí 923 000Kč.

černa_rouska_ALO_diamonds

Česká klenotnická značka ALO diamonds letos slaví 20. výročí. Zabývá se nejen výrobou šperků, v jejích dílnách vznikly například i nejdražší diamantový golfový míček na světě, pánská i dámská verze diamantového golfového míčku, diamantové vypichovátko, korunky Česká MISS a Miss Universe Slovensko, diamantová brož, kterou nosí Madeleine Aulbright apod.

alt
Aktualizováno Úterý, 22 Prosinec 2020 12:11
 

Reklama

Banner