Šperky značky Lucie Marim – to je láska, síla a ženskost PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Úterý, 20 Listopad 2018 16:28

alt

Značku Lucie Marim založila Lucie Vránová. Ta přenáší do svých šperků lásku a sílu pro všechny jejich nositelky. Jejím cílem bylo najít cestu, jak ženám pomoci znovu nalézt ženskost a lásku k bytí, zároveň jemnost a energii. Žena podle Lucie Marim je silná, ale citlivá. Sama zakladatelka k tomu říká: “Leží mi na srdci, aby se nejen české ženy zdobily kvalitou z českých rukou, zahalovala je aura ženskosti a dodávaly jim sílu a odvahu být sama sebou, být Ženou, být Láskou.

 

alt

 

Značka je velmi ambiciózní v nadstandartním přístupu k k zákaznicím, to znamená, že servis je na špičkové úrovni. Nikdy nejde do prodeje výrobek, který by neprošel přísným kritériem 100% kvality zpracování. Materiál je vybrán tak, aby vydržel nejvyšší zátěž každodenního nošení. Jsou to především rhodiované kovy, se silnou vrstvou zlacení 16kt a 18kt zlatem, které mají vlastnosti téměř jako zlato zdobené zirkony, do posledního detailu propracované českými řemeslníky. Co tvoří Lucie Marim je protkáno dobrou energií s přáním dodávat Vám sílu a ochraňovat. Šperky jsou navíc vyráběné ručně a jsou 100% made in Czech.

 

alt

 

Základním a také ikonickým produktem kolekce šperků je náhrdelník s medailonkem Panenky Marie a křížkem, ve zlaté i stříbrné barvě, dále v kolekci najdete náramky a náhrdelníky s křížky, šperky s perleťovými čtyřlístky, nebo strom života jako symbol ženství a rodiny, opět posázen zirkony pozlacen 16kt zlatem. Každý symbol či vzor použitý na špercích značky Lucie Marim je spojením energie, lásky a měl by posilovat naše vnitřní já. Nemluvíme tu ani o špercích, ale spíše o talismanech, které nás provázejí každodenním životem.V příštím roce představíme první kolekci šatů z hedvábí, opěd plně navazujících na naši filosofii.

 

alt

 

Energické a láskyplné šperky Lucie Marim si oblíbila již spousta zákaznic, mezi nimi například modelka Veronika Kašáková nebo blogerka Jana Jana z Love-fashion.cz.

 

Orientační ceny šperků z fotografií

:Náhrdelník Panny Marie s křišťálkem, 1290 Kč

Howlitový náramek s křížkem, 590 Kč

Náramek se čtyřlístkem, 690 Kč

Náramke se zirkonovým křížkem, 790 Kč

Náhrdelník strom života, 1790 Kč

Náhrdelník s perleťovými čtyřlístky, 1390 Kč (má na sobě Veronika K.)

 

Celou kolekci šperků můžete zakoupit na webu www.luciemarim.cz nebo přes instagram @luciemarim, na facebooku @luciemarimbrand.

Aktualizováno Středa, 21 Listopad 2018 06:40
 

Reklama

Banner