Stylista Kája Pavlíček pokřtil vlastní módní časopis PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Středa, 01 Srpen 2018 09:29

alt

Kája Pavlíček je známý vizážista a stylista, je často vidět v Proměnách na FTV Prima, nyní své aktivity rozšířil o nový módní časopis. V letošním roce začal Kája vydávat vlastní časopis Fashion Trend Magazine, zaměřený samozřejmě na současné módní trendy. Doposud vyšla tři čísla, nyní chystá čtvrté. Křest třetího čísla si nenechala ujít řada osobností ze světa showbusinessu.

Nové číslo Fashion Trend magazínu se 26. 7. 2018 křtilo v pražské restauraci Public Chilli. Na této exkluzivní akci byl přítomen Kája Pavlíček a jeho hvězdní hosté jako úřadující Muž roku Matyáš Hložek, herečka Eva Čížkovská s dcerou  Adélou Čížkovskou, hvězda reality show Nikol Trojanová, zpěvačka Leona Gyongyosi, Jana Studníčková a mnoho dalších. Co nám Kája řekl ke svému titulu?

“Chtěl bych na základě svých zkušeností lidem ukázat, co je nyní trendy. Co se nosí, jaké účesy a oblečení jsou in, jak sladit barvy, jak volit oblečení a doplňky k typu postavy. Mělo by jít o časopis pro ženy i muže, zhruba třicet plus. Ale své si v něm určitě najdou i mladší,” prozradil Pavlíček.

alt

Jiří Werich Petrášek a stylista Kája Pavlíček zapózovali přítomným fotografům. Na tento křest, který se konal v restauraci Public Chilli na Ovocném trhu, dorazila řada zajímavých hostů, které se do této akce aktivně zapojili. Herečka Eva Čížkovská s dcerou se představila jako modelka, syn Jana Wericha Jiří Werich Petrášek, Muž roku Matyáš Hložek anebo zpěvačka Leona Gyöngyösi, která tu i zazpívala. A protože Kája je odborníkem na trendy, nechyběla ani módní přehlídka společnosti Milano móda.

alt

Herečce Evě Čížkovské to sekne! V roli modelky se předvedla také Eva Čížkovská se svou dcerou Adélkou. Po přehlídce na všechny hosty čekal delikátní raut plný asijských specialit. Po celou dobu teklo proudem kvalitní víno s vinětami s brandem časopisu.  Před rastaurací poutal oči kolemjdoucích firemní vůz magazínu.

alt

Z nového časopisu byli všichni hosté mile překvapeni a přáli mu do vínku mnoho věrnýchých čtenářů. 

Foto Jaroslav Hauer

Aktualizováno Pondělí, 06 Srpen 2018 17:05
 

Reklama

Banner