Relax - jediné brýle, ve kterých budete skutečně relaxovat PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Sobota, 09 Červen 2018 06:13
Relax

Nejodvážnější kolekce, jakou kdy česká značka Relax přestavila, je ta letošní! Je odpovědí na přání zákazníků, kteří čím dál tím častěji poptávají osobité a odvážné modely, které jsou však nositelné v každodenním životě. Zákazníci se společně s designéry každoročně podílejí na vývoji a designu slunečních brýlí této značky.

 

Nejvýraznějším trendem kolekce 2018 jsou „ploché čočky“, které vévodí unisex kolekci.

alt

V kombinaci se zrcadlovými čočkami PLATINUM především v trendy modrých, růžových a stříbrných odstínech už z dálky upozorní na svého majitele. Model JERSEY je k dispozici také v XS velikosti pro dokonalý tandem máma a dcera.

alt

Dámské modely vynikají rafinovanou elegancí, jemným zdobením a decentními barvami.

V jednoduchosti je krása a například modely DAGA a BALI to bezesporu potvrzují. Neupínejte se ale pouze k černé a hnědé barvě. Neotřele a zároveň elegantně totiž působí třeba i lahvově zelené, vínově červené či růžové rámy. Pánové ocení spolehlivé a lehké materiály, polarizační čočky i možnost výběru XL velikostí pro široké obličeje.

alt

Dětská kolekce je plná nových barev. Podle dětí je naprosto „nejvíc“, když mají stejné brýle jako máma s tátou.

My jim to můžeme splnit hned u několika modelů. Samozřejmostí jsou bezpečné a pohodlné materiály. SOFT TOUCH je unikátní materiál, který je použitý u většiny dětských brýlí. Je příjemně měkký a velmi ohebný, brýle se tak stávají téměř nezničitelnými.

alt

Ve sportovní kolekci se hodně využívá transparentních materiálů rámů v kombinaci s barevně sladěnými čočkami.

Samozřejmostí jsou protiskluzové nosníky a stranice.  Vychytávkou jsou plovací brýle FERO, které zkrátka neutopíte. Některé modely jsou k dispozici i v XS velikosti pro drobnější obličeje. Bestseller MOSERA nabízí výměnné čočky do různých světelných podmínek.

alt

Úplnou novinkou letošního roku je nabídka optických rámů Relaxs propracovaným designem podle nejnovějších trendů.

V nabídce jsou mimo pánských, dámských i dětské obruby.

Nejodvážnější kolekce, jakou kdy česká značka Relax přestavila, je ta letošní! Je odpovědí na přání zákazníků, kteří čím dál tím častěji poptávají osobité a odvážné modely, které jsou však nositelné v každodenním životě.

http://www.relaxworld.cz/

Aktualizováno Pondělí, 11 Červen 2018 06:19
 

Reklama

Banner