Léto pod širým nebem s Lucerna Music Barem PDF Tisk Email
Úterý, 10 Srpen 2021 07:14

alt

Dvěma vyprodanými koncerty Chinaski zahájila open air scéna Lucerna Music Baru v Ledárnách Braník. Víc než čtyři desítky českých a slovenských koncertů startují ve chvíli, kdy smí konečně diváci v publiku tančit.

 

Den poté, co vstoupil v platnost další balíček rozvolnění pro kulturu zve Lucerna Music Bar na svůj první letošní koncert. Pro letní sezónu klub obsadil areál Ledáren Braník. V červnu se po vyprodaných úvodních koncertech fanoušci dočkají Resta a DJe Herbyho. Dále se mohou těšit na tři večery s J.A.R a další tři s Mig 21 či na speciální venkovní 80´s & 90´s video party DJe Jirky Neumanna, kterou zahájí Hrací skříň Praha. Lucerna Music Bar Open Air 2021nabízí hudební program odteď až do září.

„Po nekonečném osmiměsíčním prázdnu můžeme zase pozvat návštěvníky na koncert. Myslím, že minimálně první večery budou jedna velká euforie. Ta jedinečná atmosféra živých koncertů nám všem moc chyběla,“ říká majitel Lucerna Music Baru Michal Filip.

Vzhledem k pandemické situaci není možná účast zahraničních kapel, organizátoři považují akci za „jakýsi návrat ke kořenům klubu“. „Byla by škoda to nezopakovat, který z hudebních klubů má svoji letní scénu? Loni se nám potvrdilo, že to byl dobrý kalkul. Návštěvnost byla pěkná, i když konec akce v září trochu ovlivnila nastupující druhá vlna pandemie. Rozhodně to byl úspěch a hned jsme začali chystat další ročník,“ uvedl Filip. „Příští rok už počítám s mezinárodní scénou,“ dodal.

Lucerna Music Bar má za sebou nejdelší přestávku ve své historii. V průběhu protipandemických opatření se zde konalo pouze několik streamovaných akcí. „Sezonu v klubu zahájíme v září, kdy už plánujeme běžný program,“ dodal majitel Filip.

Areál Lucerna Music Bar Open Air se nachází v těsné blízkosti budovy Branických Ledáren a slibuje kromě hudby dobré občerstvení a letní pohodu. Koncerty se budou řídit aktuálními opatřeními Ministerstva zdravotnictví. Pro diváky, kteří nejsou s dostatečným odstupem očkováni,či nedávno neprodělali covid, to v současné době znamená především nutnost se prokázat negativním testem. Lze ho doložit potvrzením od zaměstnavatele/školy anebo čestným prohlášením návštěvníka. Aktuální pravidla naleznete na stránkách Lucerna Music Baru.

Program a vstupenky najdete na https://openair.musicbar.cz/

11. 8. Mirai
12. 8. UDG
14. 8. PSH
17. 8. Xindl X
18. 8. Horkýže Slíže
19. 8. Gaia Mesiah
20. 8. Ektor
21. 8. Ektor
22. 8. Pokáč - vyprodáno
23. 8. Pokáč - vyprodáno
24. 8. Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
26. 8. Pražský výběr
28. 8. Marpo & TroubleGang
31. 8. Tomáš Klus
2. 9. Skyline
8. 9. Ben Cristovao
9. 9. Krucipüsk
11. 9. Ty Nikdy Label
13. 9. MTO Universal Praha
16. 9. Iné Kafe
Aktualizováno Sobota, 14 Srpen 2021 08:11
 

Reklama

Banner