Proč skončilo CD Radima Flendera na cizí střeše? PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Březen 2019 07:31

alt

Na začátku slunného března se v pražském Ku Club & Baru konal křest debutového alba muzikálového zpěváka Radima Flendera. První album, které nese poetický název Stanice svět, je zároveň i The best off. Zpěvák totiž vybral 11 nejlepších “šuplíkových” skladeb za celou svou tvorbu! S výběrem mu pomáhal Charlie Blažek, který, dle Radimových slov, dal jeho písním nový kabát.

alt

Na každém křtu samozřejmě nesmí chybět kmotry! Radim Flender ale není žádný troškař, a proto si jich přizval rovnou sedm. Lindu Finkovou, Dádu Patrasovou, Radku Pavlovičovou, Hanku Křížkovou, Štěpánku Duchkovou, Hanku Sršňovou a samozřejmě Aničku Slováčkovou, která si se zpěvákem střihla i několik duetů. O všech ze svých sedmi kmoter tvrdí, že jsou královny ve svých oborech.

Dádu Patrasovou, která nyní nemůže řídit na křest dokonce osobně přivezl. Dádě to moc slušelo, byla usměvavá a štíhlejší.

Přišlo i mnoho známých osobností, které byly Radima podpořit, nechyběla ani Radimova manažerka Andrea, která ho na všech akcích doprovází. Jiří Krampol, kterého Radim Flender hudebně doprovází v jeho pořadu Nikdo není dokonalý. Jiří si připil na počest nového CD, ale nebyl ve své kůži, jeho pověstná veselá nálada tentokrát trochu stagnovala, jeho manželku bohužel po kolapsu hospitalizovali v nemocnici, proto Jiří připil i na její zdraví a svěřil se všem, že doufá, že se mu milovná manželka brzy vrátí domů.

alt

Houslistka Markéta Muzikářová. Dostavilo se i mnoho muzikálových herců, mezi nimi Petr Pecha, Genny Ciatty či Petr Kutheil, který sám brzy vydává nový singl. Inu zdá se, že přátelé z muzikálů drží při sobě i mimo jeviště. Téměř okamžitě se strhla tlačenice okolo Dády Patrasové. Na Radimův křest vyrazila po dvouměsíční pauze, kdy nechodila do společnosti.

alt

Celá akce probíhala ve velmi přátelském duchu. Výborné Prosecco teklo proudem a nechyběl ani obrovský dort s vyobrezným CDéčkem. Večerem provázela Lenka Špilarová. Okolo 10 hodiny večer bylo CD symbolicky přivázáno k nafukovacím balonkům a vypuštěno do světa. Doporučuji proto prohlédnout střechy. Možná se vám poštěstí a Cd ztroskotalo právě u vás. Prostě to byla party se vším všudy.

Koho Radimova tvorba zajímá, může 3. dubna přijít na jeho úplně první samostatný koncert, který se bude konat v klubu Carpe Diem u stanice metra Flora. A pokud vám cédéčko nepřinesl vítr už v pondělí, můžete ho zakoupit právě zde.

alt

Aktualizováno Středa, 13 Březen 2019 16:49
 

Reklama

Banner