Na křtu desky Ta pravá převzal Karel Gott: zlaté ocenění PDF Tisk Email
Sobota, 30 Červen 2018 06:04

Gott Karel Supraphon

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott v úterý 26. června 2018 pokřtil v pražské Malostranské besedě své nové album „Ta pravá“. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený, který napsal titulní skladbu. Karel Gott přímo na křtu převzal od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! Spolu s ním jí rovněž získali producenti Petr a Pavel ORM. Slavnostní křest alba moderoval Libor Bouček a mezi hosty se objevila také zpěvačka Dasha, která na novém albu s Karlem Gottem nazpívala duet „Sám Bůh ví jen“.

 

Gott Petr Pavel ORM

Album vznikalo postupně pět let a repertoár je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve. Mezi coververzemi jsou mimo jiné skladby You’ll Be In My Heart, Can’t Take My Eyes Off You, When I Need You či Hot Stuff. České texty napsali Miloš Skalka, Eduard Krečmar, Zdeněk Borovec, Jaroslav Machek, Pavel Cmíral, Richard Bergman, Michael Prostějovský či písničkářka Radůza.

Gott Ztaceny Milerova krestCD

Na titulní píseň „Ta pravá“ vznikl videoklip v nápadité režii Martina Paseckého. Prolíná vzpomínky Karla Gotta s jeho žhavou současností. Videoklip je na YouTube velmi úspěšný a momentálně se nachází v TOP 10 v kategorii Trendy, kde boduje jako první hudební video mezi příspěvky významných youtuberů s mnoha fanoušky.

Marek Ztraceny Gott Karel TaPrava

VIDEOKLIP:
https://www.youtube.com/watch?v=biehrnLYZFg&start_radio=1&list=RDbiehrnLYZFg

Zdroj a foto: Supraphon, M. Kubica

Aktualizováno Sobota, 30 Červen 2018 06:08
 

Reklama

Banner