Řešit, nebo Hřešit? Nová kuchařka Anny Linhartové.. PDF Tisk Email
Úterý, 21 Listopad 2017 15:59

alt

KNIŽNÍ NOVINKA: Řešíš/Hřešíš – oboustranná kuchařka Anny Linhartové je plná zdravých i hříšně dobrých receptů. Herečka a zapálená kuchařka Anna Kameníková (dříve Linhartová) dobře ví, že jsou chvíle, kdy člověk řeší, kolik a co má jíst, protože se váha zasekla na nepříjemně vysokém čísle.

 

A potom existují v životě okamžiky, kdy jdou předsevzetí ohledně správné životosprávy stranou a vypadá to, že všechny problémy dokáže vyřešit jen velký kus čokoládového dortu. Řešit, nebo Hřešit? Teď máte na výběr díky jednoduché, hravé, bohémsky rozevláté a oboustranně řešené kuchařce, jejíž koncept vás prostě bude bavit.

Před dvěma lety jsem se začala stravovat podle metody Metabolic BalanceÒ. Fyzicky mi bylo skvěle, ale protože mám jídlo hrozně ráda, vadilo mi v něm mít mantinely. Začala jsem tedy vymýšlet recepty podle této metody tak, aby mně i mému okolí chutnaly. Stejně mi ale pak došlo, že spoustu surovin, které by si zasloužily pozornost, do těchto receptů použít nemůžu. Tak jsem začala vymýšlet i „nezdravá“ jídla. Nakonec z toho vznikla celá kuchařka,“ říká ke své kuchařské prvotině Anna Kameníková. Ta je zastánkyní rovnováhy, a proto se u ní „řešící“ i „hřešící“ období střídají.

alt

Kuchařka je vhodná i pro úplné začátečníky a mladé lidi. „Naprostá většina použitých surovin je levná a recepty, i když jsou některé trochu časově náročnější, jsou jednoduché. Prostě bych ráda, aby mladí lidé začali vařit,“ dodává Anna Kameníková.

Vydává Esence, 184 stran, doporučená cena 349 Kč

Aktualizováno Úterý, 21 Listopad 2017 16:11
 

Reklama

Banner