Knižní tip: Svatební historky aneb jak jsem se nevdala PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Listopad 2023 06:11

Lucie-seznam.jpg

V ikonickém Metro Comedy Club na pražském Žižkově, proběhl křest knihy stand-up komičky Lucie Macháčkové Svatební historiky aneb Jak jsem se nevdala. Role kmotrů se zhostily herečka Alena Doláková, blogerka Kristýna Kohoutová a Chili Ta Chili Ta Thuy, finalistka Masterchef 2020 a účastnice reality show Survivor 2022.

 

Populární stand-up komička Lucie Macháčková je věčná družička a trapasů a bizarních zážitků má na rozdávání a rozhodla se je zaznamenat do knihy, kterou právě můžete vyhrát. 

Láska, sex a radnice! Řekněte své ANO pořádné dávce zábavných historek o vztazích, které (ne)skončily před oltářem. Populární stand-up komička Lucie Macháčková je věčná družička a trapasů a bizarních zážitků má na rozdávání. Dozvíte se, jaké typy hostů zaručeně potkáte na každé svatbě, proč se nevyplácí hubnout do svatebních šatů, co lze zažít na ztřeštěné skotsko-ruské svatbě, kde si nikdo nerozumí, co neříkat muži o svatební noci i jak vypadá pravé české svatební bingo a mnoho dalšího. Vtipem a nadsázkou nabitá kniha o veselkách vás zaručeně rozveselí.

svatebni-historky-aneb-jak-jsem-se-nevdala-9788024951898.jpg

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Listopad 2023 09:08
 

Reklama

Banner