Literatura
Velká obrazová encyklopedie Jeseníků nabídne spoustu dobových fotografií i zajímavých příběhů PDF Tisk Email
Středa, 14 Červenec 2021 07:41

Nejvyšší moravskoslezské hory se letos před Vánocemi dočkají velké obrazové encyklopedie pojmenované Čti Jeseníky. Unikátní publikace nabídne čtenářům vedle velkoformátových koláží historických fotografií také informace o klíčových osobnostech regionu, místní zajímavosti a kuriózní příběhy. Třetinu výtěžku z prodeje knihy její autoři vrátí zpět do krajiny v podobě investic do úprav a obnov odpočívadel, drobných památek či výsadby keřů a stromů v jejich blízkosti. Knihu lze výhodně předobjednat již nyní na Hithitu.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Červenec 2021 06:56
Celý článek...
 
Nová kniha Hana Hegerová - Královna šansonu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Červenec 2021 07:08

alt

Tři měsíce po odchodu Hany Hegerové (†89) vyšla k jejím podzimním nedožitým devadesátinám kniha Královna šansonu. Mimo uměleckého a životního příběhu naší nejznámější šansoniérky přináší i vzpomínky jejích kolegů, kompletní diskografii a stovky mnohdy dosud nepublikovaných, fotografií.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Červenec 2021 07:15
Celý článek...
 
BROŽOVÁ, ZOUNAR, VYSKOČIL A RYTÍŘOVÁ kmotry unikátní knihy pro teenagery! Příběhy plné napětí a poučení namluvili herci pro audioverzi PDF Tisk Email
Středa, 16 Červen 2021 10:58

Regáči jsou na světě! Napínavé, dobrodružné, ale i poučné příběhy o partě teenagerů pro nejen teenagery, z pera Heleny Beránkové, mají svou knižní podobu. Je to skvělé čtení na prázdniny i na cesty pro děti a mládež. Kmotry knížky, při jejím středečním křtu, byli Kateřina Brožová, Martin Zounar a Ivan Vyskočil, jejichž hlasy promlouvají všechny dospělé postavy knihy spolu a s dětskými herci v těchto dnech natočili audioverzi Regáčů. Ta vyjde letos na podzim.

Aktualizováno Pátek, 18 Červen 2021 07:41
Celý článek...
 
Vážně nevážná kniha o všehochuti života od Taťány G. Brzobohaté: Pokračování příště PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Červen 2021 20:01

alt

Znáte ty stavy, kdy se chcete ze všeho vypsat? Kdy se na chvíli zastavíte, zpětně se díváte na svůj život a říkáte si: „To je teda nářez! Tohle všechno jsem zažila?“ Jestli je znáte, tak mi jistě porozumíte v mém záměru tuhle knížku napsat. Ale pokud ty stavy neznáte, třeba Vám tahle knížka pomůže je v sobě objevit.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 07:04
Celý článek...
 
Ve stylové pražské restauraci Žebírkov, byla pokřtěna kniha Lukáše Kvapila: Slzy rytíře z Dakaru PDF Tisk Email
Neděle, 06 Červen 2021 15:21

book-001

Postupného rozvolňování a příjemné nálady ve společnosti využil Lukáš Kvapil ke křtu své knihy. Ve stylové pražské restauraci Žebírkov, byla pokřtěna kniha Lukáše Kvapila: Slzy rytíře z Dakaru. Mezi hosty nechyběl nejslavnější český bojovník MMA Karlos Vémola. Druhým kmotrem byl herec Radim Fiala, kterého všichni známe jako představitele doktora Hanáka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 06:50
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 31

Reklama

Banner