Jiří Krampol vyfasoval roli mafiána PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Březen 2023 19:51
Jiří Krampol

Černé kvádro, bílá šála, kapsy plné peněz a zlé úmysly. To je role Jiřího Krampola v·posledním díle filmové série Bastardi režiséra Tomáše Magnuska, kde si střihl roli nejstaršího z mafiánské rodiny. Mstí se za smrt syna a vnuka.

 

„S Tomášem dělám strašně rád. Má dar, že i když má někdy blbý kecy, dovede navodit bezvadnou atmosféru. Řekl mi, že než to se mnou švihne, tak ještě něco uděláme. A už měl roli ve čtyřce Bastardů. Děkuji mu, že mě obsadil. Já už hrál pár takových bossů a nemám s tím problém. Nejtěžší je kladný hrdina, tam není co hrát,“ usmíval se odpočatý Jiří Krampol.·„Byl jsem nastydlý a z·nemocnice jsem se vrátil vylepšený. Ale něčeho se už nezbavím. Mám astma, a když se mění počasí, bolí mě noha. Před 35 lety mi ji nechtěně na jevišti zranil Jirka Bartoška a od té doby to bolí.“

alt

Jiří Krampol letos oslaví 85. narozeniny. „ To je hrozný, vždyť mi nedávno nylo dvacet. Mám 19. června je v·Divadle Broadway slavnostní večer Život je sranda, přijde hodně známých osobností, které mi přijdou blahopřát, tak jsem zvědavý. Lístky jsou už v·prodeji,“ zve Jiří Krampol diváky. Mezi gratulanty budou určitě i tvůrci a herci filmu Bastardi 4, který měl včera ve Slovanském domě premiéru a zúčastnili se ho například Zdeněk Godla, Gabriela Gašpárová, Natálie Grossová, Igor Bareš, rapper Raego, Eva Čížkovská, Nikola Ďuricová, Adam Kajumi, André Tatarka, Petr Reif a další.

alt
Aktualizováno Pátek, 17 Březen 2023 19:22
 

Reklama

Banner