Poznáváte ji? Jak se má Jitka Kocurová, Pamela z filmu Účastníci zájezdu PDF Tisk Email
Úterý, 22 Listopad 2022 07:47

„Na tento film se mě ptaly už před pár lety i moje děti. Baruška vyzvídala, jestli jsem svého televizního pána měla ráda a jestli to bylo ještě před tatínkem. Musela jsem jim vysvětlit, že jsme herci a že vše bylo jen jako. Faktem je, že jsem se s hercem Ondrejem Kovaľem od natáčení neviděla. Pak už mě čekaly jen epizodní role, třeba i ve filmu Jak básníci neztrácejí naději, kde jsem hrála výčepní. Byla to krásná zkušenost,“ usmívala se Jitka Kocurová, která si od celodenního shonu nejlépe odpočine v pěveckém sboru Collegium Cantantium.

„Jako holka jsem chodila na klavír a zpěv, zpívala jsem v Hlaholu. Pak převážil modeling, přišly děti. Teď jsem se ke zpěvu trochu vrátila. Dvě hodiny týdne si zpívám s partou fajn ženských a nemyslím na nic jiného, než na muziku.“ Jitka Kocurová si před několika lety otevřela vlastní e-shop s esenciálními oleji dōTERRA a plně se mu věnuje. „Můj syn často užíval antibiotika. Chtěla jsem mu pomoci jinak a kamarádka mi tehdy doporučila tyto oleje. Tomáškovi to pomohlo. Tak jsem si otevřela svůj e-shop  a pomáhám tyhle věci šířit dál. Ale pozor, lékařskou péči rozhodně nezanedbávám.“

alt

Jitka Kocurová spolu s Michaelou Dolinovou a Josefem Vágnerem slavnostně přestřihli stuhu a otevřeli výstavu vánočních betlémů, které pro neziskovou organizaci Integrace 3P, z.s. vytvořili Zuzana Bubílková, kosmetik Pity, kadeřník Vít Romanec, šéfka neziskové organizace Integrace 3P, z.s. v pražské Rybné ulici Lenka Žáčková, lékařka Marie Součková a ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný. „Vánoce mám rád, miluji přípravy i atmosféru. Vánocemi žiji už nějaký týden i pracovně. Se zpěvákem Josefem Vágnerem, Marianem Vojtek a Annou Julií Slováčkovou máme naplánované Adventní koncerty v Náchodě a Královéhradeckém kraji. Těším se na to,“ uvedl David Novotný, který také pomáhá s organizací aktivit neziskové organizace a dodal, že určitě nebude chybět 23. listopadu na Vánočním benefičním večeru k 20. výročí nadačního fondu Srdce na dlani. Během večera se vydraží originální fotografie Jakuba Ludvíka z nadačního kalendáře, moderování se ujal Pavel Anděl a zazpívá Petr Janda.

Foto: Herminapress

Aktualizováno Středa, 23 Listopad 2022 07:46
 

Reklama

Banner