Každý třetí divák viděl o víkendu romantický film Přání Ježíškovi PDF Tisk Email
Pátek, 19 Listopad 2021 13:05

alt

Nejromantičtější komedie letošních Vánoc Přání Ježíškovi, která měla premiéru tento čtvrtek 11.listopadu, se rázem stala nejnavštěvovanějším filmem českých kin.

 

 

„Tento víkend mi dal naději, že se dá kino stále zaplnit. Každý třetí divák o tomto víkendu přišel na Přání Ježíškovi. Bál jsem se, že je na náš vánoční film příliš brzo. Pochopil jsem ale podle ohlasu diváků, že se potřebují na něco těšit, ať už jsou to Vánoce nebo okamžiky v dobré společnosti. A jsem rád, že jsme připravili film přesně v tomto duchu,“ svěřil se producent a střihač snímku Adam Dvořák.

alt

Přání Ježíškovi, FOTO: Distribuce Bioscop

Romantický film představil v hlavních rolích Richarda Krajča, Elizavetu Maximovou, Petra Vaňka, Táňu Pauhofovou, Matěje Hádka, Jiřího Langmajera, Annu Polívkovou či Evu Holubovou s Jaroslavem Duškem. „Jde o pět příběhů o lásce, které se navzájem proplétají, aby se všechny završily na Štědrý den. Všechny jsou o lásce,“ dodal Dvořák.

alt

Přání Ježíškovi, FOTO: Distribuce Bioscop

„Je to taková pohádka pro dospělé. Tu člověk občas potřebuje, aby zjistil, že věci jsou ještě v pořádku,“ dodal představitel hlavní role Richard Krajčo. „Doufáme, že ten film zahřeje, pohladí a dojme,“ doplnila Elizaveta Maximová.

alt

Přání Ježíškovi, FOTO: Distribuce Bioscop

Film vznikl v produkční společnosti Movie Adama Dvořáka a s podporou Jihomoravského filmového nadačního fondu. Do kin jej uvedla společnost Bioscop 11. listopadu 2021.

 

Zdroj informací: Bioscop

Aktualizováno Sobota, 20 Listopad 2021 10:06
 

Reklama

Banner