Premiérové díly hobby pořadů čekají na diváky už 1. března PDF Tisk Email
Neděle, 09 Únor 2020 08:37

alt

Nová sezona oblíbených hobby pořadů televize Prima začne již 1. března. Diváci se mohou každou neděli kolem poledne opět těšit hned na tři pořady – Libovky Pepy Libického, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a Vychytávky Ládi Hrušky. Pro diváky si připravily celou řadu novinek. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ představí nové rubriky i tváře, Láďa Hruška se pak premiérově vydá i do útulků za čtyřnohými mazlíčky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ si v letošní sezoně připravil pro diváky celou řadu nových stálých rubrik. Těšit se tak mohou na zahrádkářskou poradnu, kterou je provedou Ludmila Dušková a Jan Kopřiva, na inspirující tvoření s Šárkou Rooyou nebo veterinární poradnu s doktorkou Míšou Riedlovou. Rozmanitost témat přinese i Listárna, která kromě botanických dotazů zodpoví i ty stavební, veterinární nebo rostlinolékařské. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené soutěže a pořadem bude i nadále provádět sympatický moderátor Oldřich Navrátil.

alt

Vychytávky Ládi Hrušky přinesou nejen oblíbené Láďovy recepty, zlepšováky a návody, ale Láďa se nově vydá i do útulků napříč republikou a divákům představí mazlíčky, kteří hledají nový domov. Všichni kutilové mají letos opět šanci představit svoje výrobky přímo v pořadu, a navíc vyhrát v soutěži Kutil roku. Láďa jim k tomu ukáže, jak si jednoduše a účelně vybavit novou dílnu. Na začátku každého dílu nebude chybět Láďova pohotovost s praktickými a aktuálními radami a vychytanými nápady.

alt

Libovky Pepy Libického se, stejně jako při svém uvedení na podzim loňského roku, budou v každém díle věnovat jednomu projektu. Divákům chtějí především ukázat, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku nejsou nic složitého. Kuchyň ve farmářském stylu proto doplní Pepa o digestoř ve stylovém obalu, synovi vyrobí postel pro malého námořníka a ukáže také, jak na industriální židli. Pokračovat bude i rubrika Minutový manžel, která všem dámám, paním, slečnám a chlapům z paneláku ukáže, jak na drobné domácí opravy.

alt

Hobby pořady televize Prima se u diváků těší vysoké oblíbenosti. V průměru sledovalo v loňské sezoně v CS 15+ Libovky Pepy Libického 279 000 diváků, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 382 000 diváků a Vychytávky Ládi Hrušky 381 000 diváků. Nejsledovanější epizodu Libovek Pepy Libického vidělo 6. října loňského roku na 366 000 diváků (CS 15+, share 18,21 %). RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ sledovalo loni nejvíce diváků 10. března, a to 530 000 (CS 15+, share 22, 88 %). Vychytávky Ládi Hrušky pak největší sledovanost za minulou sezonu zaznamenaly 24. března – 504 000 diváků (CS 15+, share 22,94 %).

alt

Veškeré reportáže z hobby pořadů, včetně bonusových videí, mohou diváci zpětně zhlédnout na videoportálu PrimaDOMA.TV (www.primadoma.tv), kde najdou i další pořady z vlastní tvorby.

Zdroj: FTV Prima

Aktualizováno Pondělí, 10 Únor 2020 18:40
 

Reklama

Banner