Prima MAX uvádí již třetí sezónu letního kina na střeše Centra Černý most PDF Tisk Email
Pátek, 10 Srpen 2018 13:01

alt

I letošní prázdniny jsou filmové. Oblíbené letní kino opět promítá na střeše Centra Černý Most. Každý čtvrtek po dobu deseti týdnů jsou pomítány ty nejlepší české snímky nominované na cenu Český lev. Na realizaci projekce se podílí multikino CineStar Černý Most, filmový kanálu Prima MAX, společnost UPC Česká republika a rádio Kiss, kteří spojili své síly s Českou filmovou a televizní akademií.

Svůj provoz UPC MAX kino zahájilo již 21. června ve 21:00 hodin filmem Bába z ledu od režiséra Bohdana Slámy.

alt

Návštěvníci se mohou opět těšit na netradiční atmosféru letního kina, známé tváře televize Prima, a hlavně na českou hranou i animovanou tvorby loňského roku. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akcipořádá agentura Solootions, vylývá to z tiskové zprávy FTV Prima.

Program letního kina:
21. 6. – Bába z ledu
28. 6. – Křižáček
5. 7. – Nechte zpívat Mišíka
12. 7. – Zahradnictví: Rodinný přítel
19. 7. – Zahradnictví: Dezertér
26. 7. – Lajka
2. 8. – Milada
9. 8. – Kvarteto
16. 8. – Špína
23. 8. – Po strništi bos

UPC MAX kino zahájilo promítání již ve čtvrtek 21. června filmem Bohdana Slámy Bába z ledu. Diváci si tak mohli užít nejen na skvělé výkony Zuzany Kronerové a Pavla Nového, ale i na známé tváře televize Prima, které letošní ročník ve 21.00 zahájili. „Těší nás, že již potřetí můžeme tuto úspěšnou akci divákům zprostředkovat. Stejně jako v minulém roce budou i letos díky pokračující spolupráci s Českou filmovou a televizní akademií promítány nejlepší filmy nominované na ceny Český lev za rok 2017,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.
Partnerem projektu je i letos multikino CineStar. „Jedinečná akce, na které se každoročně podílíme, se pro milovníky českých filmů již stala tradicí. Její popularita navíc každým rokem narůstá, a proto věříme, že i letošní ročník přiláká nové diváky, kteří si nenechají unikátní pojetí letního kina ujít,“ doplňuje Tomáš Volt, marketingový ředitel CineStar. Mezi promítanými snímky se objeví drama Bohdana Slámy Bába z ledu, komedie Kvarteto s Barborou Polákovou v hlavní roli, film Špína, drama Jana Svěráka Po strništi bos, životopisné drama Milada či Zahradnictví: Rodinný přítel a Zahradnictví: Dezertér od režiséra Jana Hřebejka. Nebude chybět ani dokumentární film Nechte zpívat Mišíka, Křižáček v hlavní roli s Karlem Rodenem nebo loutkově ztvárněný film o životě průkopnice kosmonautiky – Lajka.

„UPC MAX kino se profiluje jako kvalitní event, který divákům každým rokem přináší to nejlepší z·lokální tvorby. A právě ta je klíšová pro ně jakožto největšího českého poskytovatele placených televizních služeb. Jsme tedy rádi, že i letos se na této akci můžeme podílet a představit společně divákům to nejlepší z·české tvorby,“ dodává za partnera letního UPC MAX kina Karel Smrž, ředitel pro značku a komunikaci UPC.

„Centrum Černý Most nabízí kvalitní zázemí i bohatý kulturní program. V·letních měsících mají návštěvníci navíc možnost okusit střechu Centra z·trochu jinéh pohledu a užít si skvělou atmosféru kina i ve venkovních prostorech,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most. Naprosto jedinečné je zapojení široké veřejnosti do hlasování divácky nejoblíbenějšího filmu ze všech promítaných, který následně získá MAX Cenu. Ta je jedinou cenou, pro kterou hlasuje široká veřejnost a která doplňuje ceny Český lev. Hlasování bude po celou dobu projekce probíhat na webových stránkách kanálu Prima MAX, kde mají diváci možnost každý den udělit hlas svému favoritovi.

Využijte poslední dvě možnost a vyrazte do na střechu·Centra Černý most a vychutnejte si alespoň závěr filmového léta!

Aktualizováno Pátek, 17 Srpen 2018 09:09
 

Reklama

Banner