Jaký byl první polibek herců Modrého kódu? PDF Tisk Email
Neděle, 06 Květen 2018 07:02

alt

 

Při natáčení oblíbeného seriálu televize Prima seriálu Modrý kód je nasazení téměř jako na opravdovém urgentním příjmu. Volných dní v měsíci moc není a štáb se nezastaví ani před Svátkem práce, který u nás většina lidí vnímá spíše jako svátek lásky.

Protože k Prvnímu máji líbání patří, zeptali jsme se herců z rubavského urgentu, jestli si vzpomínají na svůj úplně první polibek. Některé z nich jsme zastihli na prvomájové akci Dermacol Love day v pražské Grébovce a třeba sestřičku Mirku – tedy herečku Evu Janouškovou – dokonce rovnou s profesionálními líbači.

alt

Jana Stryková (Nina Mrázová) 

Na svoji pusu si vzpomínám, bylo mi tehdy asi sedmnáct. Moc jsem si to neužila, protože jsem se tak moc soustředila, aby to nebylo trapný, že jsem pak byla ráda, že už to mám za sebou.

alt

Roman Zach (Roman Vilkin) 

Bylo mi možná deset nebo dvanáct. Jmenovala se Hedvika, byla to nádherná cigoška. Probíhalo mezi námi takový erotický dusno. Tenkrát jsem si snad myslel, že se narodí dítě. (smích)

alt

Eva Janoušková (sestřička Mirka) 

První pusu mám dokonce na fotce s Kájou Macháčkem, byli nám asi tři. Kamarádi od dvou měsíců. Další pak byla mnohem, mnohem později. První máj dodržuji, protože se bojím, abych neuschla. Takže po dnešním dni v pražské Grébovce neuschnu. (smích) 

alt

Sabina Laurinová (Marie Černá) 

První pusa byla taková rozpačitá. Jezdili za mnou dva chlapci na rozvrzaných koloběžkách a nakonec to vyhrál Tomáš, který byl průbojnější. Seděli jsme po škole na zídce a povídali si a přibližovali se, až mi na tváři přistála pusa. A já jsem nevěděla, jestli je to hezký, nebo hnusný.

alt

Sandra Nováková (Saša Růžičková)

Myslím, že to byl Honza nebo Tonda Kocourek. Bylo to na škole v přírodě a my jsme se domluvili, že za mnou přijde v noci do holčičího pokoje. Líbali jsme se asi hodinu u mě na palandě, ale pak už se mi chtělo spát, tak jsem řekla, že už mě to nebaví.

alt

Anastázie Chocholatá (Eva Zemánková)

Moje první pusa byla ve školce na moje narozeniny. Byl do mě zamilovanej jeden klučina, hokejista. Já jsem měla narozeniny a on mi přál jako poslední a dal mi toho „hudlana“. Mně se nelíbil, takže to pro mě nebyl takovej zážitek.

alt

Nela Boudová (Bára)

První pusa byla v mateřské školce nebo možná v první třídě s Liborem Mikulčíkem. Jaké to bylo, to si nepamatuju.

alt

Jakub Štěpán (záchranář Petr)

První pusa byla ve školce za závěsem. Byla to Martina od nás z vesnice. Když jsme chodili ve školce spát, ona spala mezi mnou a kamarádem a my jsme se přetahovali, u koho bude blíž.


Sledujte Modrý kód každé pondělí a středu vždy ve 20.15 na Primě.

Aktualizováno Neděle, 06 Květen 2018 08:11
 

Reklama

Banner