Dominika Myslivcová bude mít vlastní pořad o vaření! PDF Tisk Email
Pátek, 20 Duben 2018 10:45

alt

S prací youtuberky se však cílevědomá „Růžová Barbie“ nespokojila a rozjela svoji soutěž Miss Princess, kterou zároveň i moderuje. Díky tomu občas získá nabídku i na moderování, k čemuž se přidaly i jiné, tentokrát na poli kinematografie.  Ve filmu Věčně tvá nevěrná si zahrála sebe samu, tedy zpěvačku. A právě nyní točí film s příznačným názvem Po čem muži touží. Tady už jde o menší roli módní redaktorky.

 

„Jsem vděčná za každou takovou zkušenost!“, nechala se slyšet půvabná youtuberka, která svou základnu fanoušků velmi posílila i na Instagramu. „V budoucnu bych se chtěla herectví a zpěvu věnovat naplno, je to můj sen!“

alt

Fotografie z natáčení filmu Po čem muži touží

Protože všechny profese, kterým se v poslední době Dominika Myslivcová věnuje /herectví, zpěv a moderování/ jdou svým způsobem ruku v ruce, kývla Dominika na moderování televizního projektu o vaření. „Zatím toho moc prozrazovat nesmím, snad jen to, že se jedná o zábavný kulinářský pořad ve spoluráci s firmou Sencor a já tím pořadem budu provázet. Moc se těším!“, uzavřela s úsměvem sympatická blondýnka.

alt

Byla jedna z prvních, která u nás začínala jako youtuberka a její rekordní shlédnutí /přes 74 miliónů/ dodnes nikdo nepřekonal!

www.sencor.cz

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2018 19:42
 

Reklama

Banner